Bývalý policista Jack Walsh pracuje nyní jako lovec odměn, má šanci získat 100 000 dolarů. Musí ale dopravit do pátku do půlnoci k losangeleskému soudu mafiánského účetního Jonathana Mardukase, který svému šéfovi Jimu Serranovi ukradl patnáct milionů dolarů, věnoval je na dobročinné účely a nyní se skrývá neznámo kde. To, co zpočátku vypadalo jako jednoduchá práce, se začne komplikovat. Nejprve se objeví agent, který jménem FBI Jacka varuje, aby nestrkal nos do vládních záležitostí, potom dva Serranovi zabijáci, zanedlouho také Jackův konkurent Marvin Dorfler, který míní Jackovi přebrat kšeft. Jackovi se podaří vypátrat Mardukase a chce s ním odletět do L. A., on ale tvrdí, že má z létání fobii, a donutí Jacka jet vlakem. Zvládnout dobrosrdečného, upovídaného a hlavně všemi mastmi mazaného účetního, který vůbec nevypadá jako někdo, koho hledá FBI i mafie, bude někdy nad lidské síly. (TV Nova)

Indiana

Sympatická komedie se skvělym De Nirem, kterýmu to s Grodinem docela klape, ale ještě z toho šlo možná vytěžit o něco víc. ()

Aky

Velice podařené kriminální drama po celou dobu trvání kořeněné chytrým humorem se skvělým De Niro. Přes dvě hodiny trvající oslava přátelství s naprosto nepředvídatelnými zákruty a někdy i otočkami zpět. Nepřestával jsem se usmívat a nepřestával jsem být v napětí. ()

HAL

Celkem příjemně koukatelný dobrodružný film, který sice ničím vyloženě nenadchne a o nějaké napínavosti taky nemůže být řeč, ale plytký scénář zachraňuje vynikající souhra herců na place. Jejich vynikající slovní přestřelky se zdržují přílišné vulgárnosti, ale zato útočí na bránici spoustou sarkasmů a troškou černějšího humoru. Obzvlášť De Niro v podobě nerudného lovce odměn schopného kdykoli a kohokoli několika slovy setřít si roli evidentně užívá a dokáže rozesmát i pouhým výrazem tváře (ten kluk měl být komediant, vážně má talent). 7/10 ()

Satan

(For KevSpa) Vždyť tam žena je - bývalá manželka De Nira a jeho dcera :) Jinak docela zdařilý snímek jak po stránce komediální, tak po stránce zvratové a hudební. De Niro opět nezklamal a ke svým sto tácům se dopotácel snad všemi možnými i nemožnými dopravními prostředky. ()

Goldbeater

Pěkná odpočinková road-movie komedie s výborným Robertem De Nirem a zdatně sekundujícím Charlesem Grodinem, kterého v dobrých filmech jinak není moc vidět. Na svou dlouhou stopáž Midnight Run dost rychle utíká (jak jinak, když to má v názvu) a zaručeně nenudí. Za slušnou svižnost a De Nirovy skvělé hlášky může scénář George Galla, který dokázal udělat z už tak vyvařené látky ještě stále slušný příběh. No a nakonec povedená hudba Dannyho Elfmana dávající tomuhle snímku ten pravý šmrnc komedie konce osmdesátých let. ()

Šakal

MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ VARUJE....následující text obsahuje SPOILERY! Snímek Midnight Run s trochou nadsázky můžeme nazvat Thelmou a Louisou pro CHLAPY. Já vážně chvíli čekal, že skočí.... :o) Restaurace je sice nejistá investice, na druhou stranu zaplaťpámbu, že každý nemá svého účetního. Protože sedět doma a popíjet rozhodně nemá takové " kouzlo ". Jednou za čas možná, ale mám silný pocit, že po týdnu bych si dobrovolně propíchl srdce tupou tužkou, po měsíci by došlo i na tu svářečku :o) Tento film vám uběhne před očima zatraceně rychle, dřív než napočítáte 36....lahví piva na zdi :o) a vykouzlí pořádný úsměv na rtech, za to vám ručím! Přiznávám, nepamatuji si, kdy naposledy jsem se u snímku takto KRÁLOVSKY bavil a zažíval takovéto příjemné pocity... Znám vás 2 minuty a už se mi nelíbíte...To mě mrzí, vy mě ano :o) Já tento snímek znám právě tak ty 2 minuty a musím říci jedno: LÍBÍ se mi a to VELMI. Tentokráte bez výhrad i k samotnému závěru. Doufám, že za těch 300 tisíc $ si Jack Walsh ( Robert De Niro ) tu vysněnou restauraci otevřel a jednoho dne si u něj dám drink. Čím dřív, tím líp. Tohle je SRDCOVKA a to jsem přiznávám, před samotným shlédnutím nečekal ani ve snu. Robert De Niro opět dokázal, jaký všestranný herec to je. Největší předností snímku je jeho VYVÁŽENOST a přesné " namixování " všech žánrů. To: KevSpa - já tam min 4 ženy zahlédl, to je o 4 více než bylo třeba :o) p.s. Jak snášejí tvůj ( můj ) sarkasmus? Výborně, už 9 let se mnou nemluví....a po tomto komentáři mluvit ( ženy ) nebudou :o) ()

Anderton

Príjemná zábava na sobotný večer, ktorej ku kultovosti niečo chýba. Podľa mňa je to zopár hlášiek navyše, vďaka ktorým by sa stal z filmu televízny evergreen, čím nie je. Inak všetko výborne šľape, lokácia strieda lokáciu, stále viac sa zbližujeme s ústrednou dvojicou a spoznávame najmä De Nirovu minulosť. Lenže potom tu sú také kraviny, ako škuľaví strelci vo vrtulníku, neschopní trafiť terč ani na pár metrov a o nejakých 15 minút prestrelená dĺžka. Tá by nevadila, ak by, ako som spomínal, obsahoval film viac zapamätateľných hlášok. No a záverečné rozuzlenie je celkom bordel, na mieste snáď nikto ani nevedel, akú úlohu tu zohráva, hlavne, že sa všetko rozprávkovo vyriešilo. ()

nascendi

V hodnoteniach Polnočného behu dominujú štyri hviezdičky. Tými ja hodnotím výborné filmy a tento ani po dvoch zhliadnutiach za výborný nepovažujem. Je nevýrazný, šedivý a zdĺhavý. Nebyť Roberta DeNira váhal by som aj nad troma hviezdičkami. ()

nash.

Sice z tradičních prefabrikátů postavená, přesto zábavná a svižná jednohubka, které dodává energii těžce sarkastický mrzout De Niro a úsměv skvěle pozitivně nesnesitelný Grodin. Lehce okořená akcí, humorem i dostatečnou porcí hlášek. Navíc obsahující nejen několik výborných dialogů, ale také jednu pro takový film až nezvykle vážnou a navíc pro mě nečekaně silnou emotivní scénu (dcera), která je sice krátká a epizodní, přesto mě dostala a spolehlivě přebila všechno ostatní, co se tu odehrálo. ()

Rocky62

Osobitá jízda překypující výstřednostmi a originálními gagy, ve kterých může být De Niro těžko nahrazen. Spolu s Grodinem tvoří jedinečnou komickou dvojici a díky nim dějová linie neklopýtá a nabízí každou chvíli něco nového a humorného. Možná má film občas tendenci sklouzávat k průměrné jednohubce, ale dle mě má každému co nabídnout. Ať už se jedná o jakoukoliv věkovou kategorii. 80% ()

Chrustyn

Zábavný buddy movie přesně ve stylu 90. let. Skvělý De Niro a zdatně sekundující Grodin. Film hlavně stojí na skvělém komediálním výkonu De Nira (mimochodem první komediální role pokud nepočítám komediální drama Král komedie), který zachraňuje i pár hluchých míst. Trochu mě mrzí, že je ve filmu velice málo akce. Ale rozhodně film nenudí. Hodně silné 3*. ()

SeBig

Tady mě bavil jen pasivní kuřák De Niro, který sice moc nehláškoval, ale sem tam nějaká vtipná scénka padla.. akce minimum, příběh nic moc.. čekal jsem to tedy lepší. Konec byl ale pěknej. Chabý průměr. ()

Arsenal83

Natočené v starých časoch, kedy sa fajčilo všade, asi rovno na onkológii, čo tu de Niro so svojou charakteristickou mimikou hojne využíva. Lovec odmien v klasickej atmosfére veľkomesta, ktorý na mňa obrovský dojem neurobil, ale niektoré scény, ako tá s falošnými dolármi, sú naozaj zapamätateľné aj v tomto tak trochu opomenutom filme. ()

LaciLC

Svižná a zábavná 80s buddy movie, hlavne so skvele zohratým duom De Niro-Grodin a s vydarenými akčnými scénami a príjemnými vtipmi. Tá dĺžka by mohla zapríčniť nejakú tú nudu, ale tá u mňa v tomto prípade nemala šancu. ()

jojinecko

Veľmi príjemný a dynamický film, ktorý ani sekundu nenudí a divák v pohode prehliadne aj nejaké tie logické medzery, pretože tu ide v prvom rade o zábavu- a to sa podarilo. De Niro a Grodin sú perfektne zohraný a ostatné charaktery tiež viac než podarené. Presne takto si predstavujem ľahkú, nenáročnú, "komerčnú" a nesmierne zábavnú "kriminálku":) ()

Ivoshek

Pár věcí je tu třeba brát s nadsázkou, třeba ty přestřelky a honičky... Ale jinak je to sranda, hlavně dialogy DeNira a účetního. Bavilo mě to. Taky je super, jak se tehdy všude mohlo kouřit. Všude. Úplně. V letadle, v kanclu, ve vlaku, v autobusu. Všude. ()

honajz

Zbytečně dlouhá cesta lovce hlav s jeho úlovkem do LA. Trochu road movie, ale ne moc, pokouší se to být komedií, snad dokonce buddy komedií, ale přes tu zdlouhavost to moc nefunguje, spousta věcí není dořečena (třeba co jeho vztah s dcerou, když se to snaží hrát i na mentorskou strunu?), a v závěru už je to tak překombinované jako kdo s kým proč, že to přestává dávat smysl. Přitom tenhle žánr mám docela rád, ale holt se musí umět. Tady překvapivě v podstatě celý film táhne nikoliv De Niro, ale pohodový Charles Grodin, který pojal svou postavu s patřičným nadhledem. Jinak Midnight Run, pokud se nepletu, znamená něco jako brnkačka, pohoda klídek job, tak nechápu ten distribuční název. Jinak podruhé to vidět nemusím. ()

anderson

DeNiro-a dabuje PETER RÚFUS, Grodina dabuje DUŠAN JAMRICH, Kotto-a dabuje ANDREJ HRYC a Farinu dabuje VLADIMÍR DURDÍK - Kvalitná "oldschool" akčná komédia s geniálnym slovenským dabingom. (16.2.2010) ()

Janek

Příjemná komedie, kterou drží nad vodou hlavně De Niro. Grodin zbytečně nepřehrává a veze se na charismatu Nira. Chemie vcelku funguje a film uběhne překvapivě rychle. Jen ten Elfman musel být asi na LSD, páč ta hudba jako by vypadla z áčkovýho pornofilmu. ()

SOLOM.

Dělat lovce odměn není žádná procházka růžovým sadem, o tom své ví nejen Robert De Niro, nicméně on měl tu výhodu, že při plnění tohoto úkolu měl proti sobě tolik ňoumů, že to jeden neviděl. Mafiáni, agenti FBI i ten jeho konkurent – všichni se chovali jako naprostí dementi a on toho s radostí využíval – což ale paradoxně bylo na tomto filmu to nejlepší. Samozřejmě společně s hereckými výkony obou hlavních hvězd. Charles Grodin samozřejmě přidal ruku k dílu, když k tomu připočítám i zábavný scénář, několik opravdu povedených scén i hlášek, tak samozřejmě převážila spokojenost. Tento film bych sice neoznačil za žádnou pecku spíše taková akční – komedie - pohádka, ale lehce nadprůměrnou záležitost, která rozhodně neurazí. 65% ()

Zemřel herec Charles Grodin

Zemřel herec Charles Grodin