Bývalý policista Jack Walsh pracuje nyní jako lovec odměn, má šanci získat 100 000 dolarů. Musí ale dopravit do pátku do půlnoci k losangeleskému soudu mafiánského účetního Jonathana Mardukase, který svému šéfovi Jimu Serranovi ukradl patnáct milionů dolarů, věnoval je na dobročinné účely a nyní se skrývá neznámo kde. To, co zpočátku vypadalo jako jednoduchá práce, se začne komplikovat. Nejprve se objeví agent, který jménem FBI Jacka varuje, aby nestrkal nos do vládních záležitostí, potom dva Serranovi zabijáci, zanedlouho také Jackův konkurent Marvin Dorfler, který míní Jackovi přebrat kšeft. Jackovi se podaří vypátrat Mardukase a chce s ním odletět do L. A., on ale tvrdí, že má z létání fobii, a donutí Jacka jet vlakem. Zvládnout dobrosrdečného, upovídaného a hlavně všemi mastmi mazaného účetního, který vůbec nevypadá jako někdo, koho hledá FBI i mafie, bude někdy nad lidské síly. (TV Nova)

Googlak

Skvelá komédia , ... V ktorej De Niro ukázal , ... Že užž v skoršom veku mal nato , aby zahral aj v nejakej bláznivej komédií - BRAVO!! ()

dr.fish

Tak tohle je film, který za těch pětadvacet let od svého vzniku nezestárl ani o rok. Naprosto svěží dílko, nadhled, sranda na prvním místě, na posledním pak nějaké právo či morální zásady. Je ale fakt, že přátelství je tu úplně nade vším. Niro hraje takovou tu svou klasickou roli ukecanýho drzouna. Jelikož je všema mastma namazán, doběhne i agenty FBI. Parádní road movie, dvě hodinky utečou jak voda. 85% ()

Šimpy

Příjemná road movie, která končím jako bromance. Bromance sice předvídatelná, ale nic to neubírá na vtipu a svěžesti událostem, které ji oddalují. ()

Apophis

Tak tento film určitě patří mezi mé oblíbené filmy, protože se jedná o jeden z filmů, na které se rádi podíváte vícekrát, protože své kouzo neztratí ihned po prvním shlédnutí. Film je podle mého zdařilou kombinací obrodružství, akce a humoru (takováto kombinace se povede jen málokdy, protože mnohdy scénáristi překročí křehkou hranici a z filmu je potom nezdařená parodie...). Když říkám humor, myslím inteligentní špickování, především mezi hlavními postavami. Film byl celkově dobře zahraný, a to především ze strany hlavní dvojice (Robert De Niro, Charles Grodin), přičemž bych rád upozornil na méně slavnějšího z uvedené dvojice - Charlese Grodina, který po boku svého slavnějšího parťáka rozhodně nedělal ostudu. Vlastně, musím se přiznat, že i když je Robert De Niro můj velký oblíbenec, tento film rozhodně patřil Charlesi Grodinovi. Tak například při výrokách typu: "Proč tě vyhodili od policije??" - "Nechce se mi o tom mluvit!" - "Aha, promiň." - "Přijímám, nic se nestalo" - "Díky! ......... A proč tě teda vyhodili ???", to jsem se tedy fakt neudržel! To ovšem neznamená, že Robert De Niro nepředvedl dobrý výkon, naopak předvedl vynikající výkon, ale prostě Charles Grodin předvedl vyjímečný! Zkrátka a jednoduše, tento film za podíváni ROZHODNĚ stojí! ()

MJMilan

Americká komedie, která neurazí ale opravdu ničím nenadchne. Průměr, i když jsou tu oba hlavní herci skvělí. ()

Mylouch

Oddechová road movie na osvědčené a úspěšné vlně Brestovy komediálně-kriminální nadsázky Policajta v Beverley Hills s milou polaritou postav pro De Nira a Grodina a ♫ osmdesátkovou hudbou. ( Scénka s bankovkami připomene Nejlepší ženskou mého života se Sovákem ). 3-4* ()

andrii

Po chlapsku, za penězi, vyžehlit maléry, vyléčit pana účetního filantropii. Dva na cestě, kterou si vzájemně ztěžují i koření. Dvě jednotky, které táhnou napříč Amerikou, vedou nelítostný souboj s dopravními prostředky, jeden s druhým. Kdo komu vypálí rybník, vyplatí „30 stříbrných?“ Jak se budete cítit, utíkejte, utíkejte s nimi. Však hlídejte si puls, čeká vás nejedna náročná dlouhá míle, co si žádá delší klus, ať vám vystačí síly a nemáte skluz. Nenajdete kultu kus, sebelepšího v kůži frajera, který se o vás postará, osobitější chytlavou energii, než tu zrozenou a gradující pod kůží s tváří Roberta De Nira. ()

Mol

YOU WOULDN'T HAVE CHANGE FOR A THOUSAND, WOULD YA? De Niro je frajer a tohle je jen další z rolí tvrďáka, ve kterých je tak kurevsky skvělej. Film je výtečně a svěže napsaný a scéna v Chicagu byla dokonce dojemná. FBI, nájemný lovec, mafiáni a policie, kteří si navzájem hází klacky pod nohy z čehoš ústřední dvojce téměř až do konce těží. Závěrečná scéna na letišti u předávání disket byla hodně vygradovaná a vysloužila si tu pátou hvězdičku. ()

hans500

Jedna z nejlepších komedií s De Nirem, dost možná ta vůbec nejlepší. perfektně hrající De Niro (jak napsal StarsFan, jeho role trochu připomíná Bruce Willise - drsňák s cigárem), Charles Grodin ho skvěle doplňuje, výborný scénář, pár hlášek, nechybí akce. Minimálně stejně dobrý film jako mnohem známější "Policajt v Beverly Hills". ()

Shetland

Pohodový krimi film o tom,jak bývalý policista (nyní lovec lidí) chce udělat poslední velký kšeft ve svém byznyse a má odvést zpátky účetního propuštěného na kauci,aby kauce nepropadla. Do cesty se mu připlete FBI, zbrklý konkurent a také Serranovi lidi. Po celé dvě hodiny filmu děj příjemně odsýpá, a i když je od začátku do konce jasné,jak to dopadne,tak i přesto překvapí. Ženy v tom filmu jsou,ale jen pár záběru ( manželka účetního, bývalá žena Jacka a jeho dcera )xD A jinak Robert De Niro mohl ještě v tom sarkasmu přitvrdit. ()

lennyd

Taková docela obyčejná detektivka, s Robertem De Nirem a pár dalšíma známýma hercema (Joe Pantoliano, apod). Žádné velké umění, jen 2 hodiny poctivé zábavy. ()

Playman

Kvalita filmu přesáhla veškerá má očekávání. Tohle jsou prostě stylové osmdesátky ve své nejlepší formě!! Automobilové honičky, skvělé herecké výkony, výborný scénář, povedené hlášky, úžasná výprava, která by neměla chybět u žádného road movie. Robert De Niro a Charles Grodin jsou opravdu povedená dvojka, která by se dala přirovnat třeba k té, kterou velice dobře znáte ze Smrtonosné pasti. ()

ywo666

Old schoolová klasika. Na komédiu je to síce málo vtipné a na akčný film málo akčné. Ale na komédiu je to dosť akčné a na akčný film dosť vtipné. De Niro a Grodin sú super. Aj vedlajšie úlohy sú celkom dobré. Napríklad Mosely. V dnešnej dobe už to nemá takú údernosť ale kedysi to bola skvelá zábava. Slabé 4*. ()

noriaki

Začíná to jako temná kriminálka, ale perfektní hudební motiv Dannyho Elfmana naznačuje, že děj se zase tak vážně brát nebude. Midnight Run je pohodová akční jízda s perfektně napsanými charaktery a vybroušenými dialogy. Scénář se vytasil i s vážnějšími okamžiky, a protože Martinu Brestovi se během jeho hvězdné patnáctiletky povedlo na co sáhl, příběh to ustál se ctí. Subjektivně druhé nejlepší buddy movie co jsem viděl - po The Nice Guys. ()

dANo

Ťažko sa mi to hodnotí, lebo som trochu v rozpakoch... na jednej strane je to film s dobrými hereckými výkonmi, obsadením... príbeh je však veľmi jednoduchý, priam až plytký. Ako celok to na mňa aj tak zapôsobilo pozitívne a tak to hodnotím 4*. Je to predsalen oddych ;). ()

Zemřel herec Charles Grodin

Zemřel herec Charles Grodin