Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheRaven
  ***

  Zas takový děs to není. Jako připomínka poměrně vydařené kingovky to funguje dobře. Škoda, že v navozování atmosféry funguje pouze první (dětská) polovina filmu (4*), dospělci už působí poněkud neumětelsky a i díky tomu příběh tak trochu ztrácí dech (2*). Curry jako Pennywise dokonalý! Jinak, přepsat vice jak tisícistránkové To na plátno je v zásadě nemožné a po tvůrcích by to snad v tak krátkém čase nikdo nemohl ani chtít (zvlášť závěr, který je zcela nezfilmovatelný). Proto dobře, že místy byla kniha spíš jen volnou inspirací.(22.12.2013)

 • LiVentura
  *****

  Již dnes kultovní horror It připomíná vše zlé v našich myslích, vše rodící se v nás, zlo z nás samých.(7.8.2009)

 • -bad-mad-wolf-
  **

  Kingův magnum opus by si určitě zasloužil důstojnější zpracování - ideálně v podobě seriálu, protože obsahu je moc. Klaun Pennywise v podání Tima Curryho nám každopádně v dětství nervy pocuchal, to zase jo.(5.4.2015)

 • nash.
  *****

  Famózní Tim Curry vytváří v postavě Pennywise jednu z nezapomenutelných postav žánru. A přes nutnost razantního krácení 1000 stránkového románu se filmu podařilo zachovat zdání, že nic podstatného nechybí... konec s vratkou maketou sice televizní dílo poněkud diskriminuje, ale přesto zůstává poměrně slušnou podívanou, které se místy dokonce daří zhmotnit atomosféru Kingova románu...(24.6.2004)

 • psy.cho
  ****

  Film kvôli ktorému som nemohol dlho spávať. Isteže, keď som mal 10 rokov. Nápad za sto bodov ale filmové spracovanie za menej. Veľmi ale veľmi dlhý film, ktorý má svetlé chvíľky a pár slabších až nudných. Ale to aj tak nevadí. Vynikajúci horor s dobrou atmosférou.(3.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace