poster

Zelená karta

 • Austrálie

  Green Card

 • slovenský

  Zelená karta

Komedie / Romantický

Austrálie / Francie / USA, 1990, 103 min

 • golfista
  *****

  Po letech jsem si tenhle film pořídil na DVD a musím hvězdičku přidat. Ono to fakt skoro nemá chybu :) Peter Weir dokáže být vynikající asi v každém žánru....(27.9.2004)

 • Shit
  ****

  Docela příjemná romantická komedie, která je akorát vyvážená, neni tam žádnej křečovitej humor a ani to neni příliš romantický. Gerárd Depardieu se na romantický filmy svým vzhledem moc nehodí, ale když se tam s nim vloží pár vtipných scén, tak tam ani nevadí a Andie MacDowell, ta snad ani nic jinýho než romantiku nehraje. takže se tam perfektně hodila a i to pěkně zahrála. Co se týče děje, tak mi to připadlo jako docela dobrej nápad s tou zelenou kartou a bavilo mě to, ale Peter Weir natočil jenom příjemnou romatickou komedii, ale nic vic(5.6.2005)

 • BioGrower
  ****

  V žánri romantických komédií je Zelená karta hodne nadpriemerný kúsok. Jedinou chybou filmu je, že veľmi rýchlo z hlavy vyšumí a tak každý rok aspoň dvakrát bol požičaný z videopožičovne a až keď som ho pustil, tak som zistil, že už to pozerám minimálne siedmy krát. Ale vždy som sa príjemne pobavil.(8.8.2007)

 • Radyo
  ****

  Z mnoha přemnoha romantických komedií je tahle jedna z mála, kterou opravdu můžu. On má Peter Weir asi talent na všechny žánry. Andie MacDowell je v Zelené kartě úplně k sežrání.(13.8.2002)

 • igi B.
  ****

  Roztomilá story s love nakonec :-) A krásná Andie... Ach jo, jak tohle zhodnotit... Tři a půl... A kvůli těm jejím očím zaokrouhlím nahoru...(24.10.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace