poster

Byt

 • anglický

  The Apartment

 • slovenský

  Byt

Romantický / Komedie / Drama

USA, 1960, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gudaulin
  *****

  Doklad vynikající úrovně komediální tvorby amerických studií na začátku 60. let. Velká příležitost pro Jacka Lemmona a Shirley MacLaine. Konverzačka, která i po několikátém shlédnutí potěší. Celkový dojem: 90 %.(21.1.2009)

 • swamp
  *****

  Jack Lemmon je famózní, Shirley MacLaine neodolatelná -- a tahle romantická komedie zkrátka skvělá! :)(27.8.2011)

 • Sarkastic
  ****

  Milá komedie se sympatickým hlavním hrdinou a úsměvným příběhem. Jediným, ale o to větším kazem tohoto snímku je přepálená stopáž, která způsobuje směrem ke konci filmu mírnou nudu, takže celkově jsou to slabší 4*. "Proč všechny dámy žijí v Bronxu?" - "Ty si sem vodíš jiné slečny?" - "Ovšemže ne. Jsem šťastně ženatý muž."(21.6.2011)

 • genetique
  *****

  Keby ste náhodou nevedeli pochopiť, čo je na filme také výnimočné, že dostáva toľko pozitívnych hodnotení, ja vám to poviem. A nemusím ani dlho rozmýšľať. Je to film, ktorý ma dokázal upokojiť po prehre našich hokejistov vo štvrťfinále MS. A to už je samo o sebe čo povedať. Postavy sú milé, príbeh náramne príjemný a dej nie je divákovi v žiadnom smere nanucovaný. Jednoducho pohoda s neho priam sála. Preto nečakajte však výbuchy smiechu, ale pozitívny humor a žiadne umelé výlevy plaču. 100%.(10.5.2007)

 • IQ Tiqe
  ***

  Vlastně ani nevím, proč dávám jen 3*; prostě je tenhle film tak trochu jiný - úplně jiný od tradičních čitelných kýčovitých romantických komedií; je mnohem mnohem inteligentnější!(29.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace