Atlanta (2016) (seriál)

1. sezóna - 90%, 2. sezóna - 90%

Stranger Things (2016) (seriál)

1. sezóna - 100%, 2. sezóna - 60%, 3. sezóna – 70%

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Regulérní průser. Dementní chování postav, jejich vývoj stavěný na rádoby cool slow-mo flashbacích, překvapivě málo uspokojivý akce (v podstatě se mi líbilo jenom Batmanovo sólo v rozpadlym baráku) a trpí to přesně tim, čeho se všichni obávali. Ta nutnost postavit za dvě a půl hodiny celý universum tomu neuvěřitelně podsekává nohy. Škoda, Affleck mě hodně bavil, nebudu se zlobit za sólovku. 50%

Daredevil (2015) (seriál)

S01 - 90%, S02 - 100%

Love (2016) (seriál)

Dva nesnesitelní idioti hledaj lásku. Nejvyšší průměr diváckýho křenění na jednu epizodu. Až s velkým odstupem mi došlo, že jsem vlastně těma zubama skřípal rád a na dalších deset epizod s Gusem a Mickey bych nemusel nutně čekat dvanáct měsíců. 80%, 2017 --> 2. sezóna - 90% --> 3. sezóna - 80%

Pád (2013) (seriál)

1. série - 90%, 2. série - 90%

Scream (2015) (seriál)

1. sezóna - 70%, 2. sezóna - 50%

Mistr amatér (2015) (seriál)

1. sezóna - 90%, 2. sezóna - 80%

Sinister 2 (2015)

Trochu promarněná záležitost. Základní problém spočívá v tom, že (na rozdíl třeba od Wanova Insidious) pokračování Sinister nijak neexpanduje ustanovenou mytologii a Derrickson nechává postavy procházet znovu tím samým dějový obloukem. So and So je sice přeživší z jedničky, ale je to víceméně jedno, protože nijak nevyužije znalosti o ústřední kletbě. Foy navíc není Derrickson, takže každé domácí video má i přes stále vynalézavé způsoby smrtí dvakrát menší intenzitu. Palec nahoru za nečekaně funkční lekačky a další porci zvukového chaosu od tomandandy. 60%