Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Po dvou dílech končím prosě nebaví.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Na pokračování z roku 2009 sem se hodně těšil. První díl byl pro mě velkým překvapením. Což se o druhém díle moc říct nedá. Při prvním pohedu nejvíc zaujme vizuál. Ten je bezchybný místy až geniální, ale příběh mu celkem podkopává šmrnc. Zápletka filmu není tak chytlavá jako u prvního dílu, člověk se místy až ztrácí. Pro mě trochu zklamání, ale jako sequel to není nejhorší, každopádně jsou mnohem horší pokračování. Rozpočet:$??miliónů I Tržby USA: $157,415,000 I Tržby celosvětově: $334,615,000. 65%.

Kajínek (2010)

Na české poměry nevýdaný film ! 80%.

Věc: Počátek (2011)

Prequel se v téhle době předělávek a inovací vcelku povedl. Film sází hlavně na vizuál a zbytku není moc věnováno a o příběhu už vůbec ne. Pro mě je to čistě průměr s nádechem nostalgie. Rozpočet:$38miliónů I Tržby USA: $16,928,670 I Tržby celosvětově: $27,428,670 . 50%.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Neuvěřitelné, že v této době může vzniknout něco tak úžasného a návykového ! Po 7 dílech jasných 100%.

Terra Nova (2011) (seriál)

Pilot jednoznačně zaujme svým stylem, vizuálem a výpravou. Další díly občas ztrácí šťávu a akci. Je zde kladen hodně důraz na rodinné hodnoty, ale tak proč ne ? Občas kolísavá kvalita seriálu se může zdát zdát na zpozornění ale jako celek to není špatné. Rozhodně dávám body navíc tvůrcům za odvahu. Něco takového tu delší dobu chybělo.

The Playboy Club (2011) (seriál)

Po dvou dílech:. Pro mě jedna velká oddychovka. Skvěle si u toho člověk odpočine. Doufám že si to apoň udrží stejné tempo. Sice je to na hraně čtyř hvězd ale seriál si mě získal hlavně skvělou hudbou a super zajíčkama :) . Takže zatím 75%.

Havaj 5-0 (2010) (seriál)

Prostě svěží oddychovka. Po 10.dílech tatím 75%

Sanctum (2011)

Docela zajímavej snímek, ale filmu by prospělo zkrácení aspoń o půl hodiny a bylo by to fajn, takhle je to zdlouhavé. Rozpočet:$30miliónů I Tržby USA: $23,209,310 I Tržby celosvětově: $79,412,234. 65%.