Obchoďák (2012) (seriál)

Zatím jsem viděl 3 díly a pro mě příjemné překvapení :)

Jump street 21 (2012)

Hodně velké překvapení. Od filmu sem nic extra neočekával, ale byl jsem velmi příjemně překvapen. Viděno v originále. ROZPOČET $42miliónů II Tržby USA $83,441,518 II tržby celosvětově $191,904,232. 75%.

Hněv Titánů (2012)

O fous lepší a stravitelnější než jednička. Postavy sice ploché jako v prvním ale přibyla mnohem lepší akce a monstra nejlepší za posledních pár let. Takže takovej průser jako první díl se nekoná. Viděno v originále. ROZPOČET $150miliónů II Tržby USA $83,441,518 II tržby celosvětově $301,741,518. 55%.

Piraňa 3DD (2012)

Jedničce se to opravdu nevyrovná, ale tím že si to dělá srandu samo ze sebe a nebere se to vůbec vážně je to hodně slušná komedie. Sice ke konci to ztrácí šťávu, hlavně díky rychle a vcelku nepřehledně sestříhanýho masakru. Já se bavil a to je hlavní ale víc jak tři prostě nedám už jenom díky výtečné jedničce od Alexandra Aji. Viděno v originále. ROZPOČET $20million II Tržby USA $179,000 II tržby celosvětově $569,251. 60%.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Nehorázně návykový seriál, který se s ničím nemaže a nebere si jakýkoliv servítky. viděna 1.Série-95%.

Noc žraloka 3D (2011)

Opravdu špatný film. Všichni herečtí představitelé jsou tak nesympatyčtí že jim přejete aby je konečně ten žralok sežral, což je velmi špatné. Triky taky za nic nestojí. Žralok jednou plave rychlejc než motorovej člun a jindy zase jako sardinka. Stupidní chvání postav k tomuto tak nějak patří, ale co předvádí tady, no řekněme si to narovinu o třídu tupější než obvykle. S přístupností PG-13 to nemělo snad ani cenu točit. Nej scény: Scéna v kleci a utěk na skútru který skončí celkem fajn. Suma sumárum s prokousanýma ušima 20%.

Rychlí a zběsilí (2009)

Prostě průměr, nic jinéjo, ale za ty auta si to tu jednu navíc zaslouží ;). 60%.

Avengers (2012)

Velmi příjemný blockbuster, který mě osobně velmi překvapil jelikož se od něj moc neočekával. Velmi dobré spojení všech hrdinů do jednoho filmu, ve kterém skvělá akce a velmi hutná dávka hlášek dává velký úspěch. Viděl v kině 3D verzi 95%

Chata v horách (2012)

Totálně ujetý, a originální film! 90%