Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Je mi líto toho, že dnes jsou peníze více, než obsah. Možná to tak bylo vždycky, ale rozhodně nikdo nesmyslně nepůlil vyčerpaný materiál..

Hercules (2014)

Odmyslete si Kevina Sorba a přimyslete krev a máte kino - televizního Herkula.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Absolutně bez koulí, bez nápadu, bez emocí. Tam, kde Matthew Vaughn uměl vytvořit atmosféru konzistence burákového másla, tak na nás Bryan lije máslo z mikrovlnky.

Zloba - Královna černé magie (2014)

První film letošního roku, ze kterého jsem měl příjemný pocit, že je vše tak, jak má být. Pohádkový svět s avatarovským vzhledem, čaro-víla a zlý král. Hodně hraje do karet stopáž, která nedovoluje pěchovat vatu v průběhu děje. Z počátku mi Angelina trochu vadila, vzhledem k jejím předchozím filmům a jejímu přehršlému drsňáctví, ale tady se drží a hraje skutečnou dámu. Emocionální drive byl také na vysoké úrovni. Pro mě překvapení roku.

Godzilla (2014)

Godzilla bez Godzilly a postavy, které nemají co hrát. Zbytečná ztráta času.

Ledová archa (2013)

Příjemné překvapení v netradičně podaném post apokalyptickém světě (vlaku). Touha, být si všichni rovni, žene lidi ze zadní části vlaku do předních vagónů první třídy.

Barbar Conan (1982)

Tři hvězdy z nostalgie. Když jsem nesál mléko, tak jsem hltal Conana. Bohužel s věkem přišlo i prozření, jak hrozné herecké výkony předvádí téměř všichni a jak to je celé vlastně groteskní..

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Péro na péro nebo péro na prdel :D. Je to úchylný, ale zábavný a bavil jsem se.

Očista (2013) odpad!

Každoročně žít ve strachu, že budu utracen v rámci upevnění morálky lidstva, by mě v žádném případě nenapadlo a myslím, že ani žádnou jinou bytost s IQ nad 80, otevírat cizímu člověku. Pud sebezáchovy je každému natolik vlastní, že jsem se zkrátka nemohl dívat na totální imbecilizmus, kterým vylepšili tvůrci synka pána domu. V tu chvíli jsem si přál být očisťovatelem.

Po zániku Země (2013)

Těžká nuda a vrchol byla záchrana před umrznutím...