Zátoka vášně (2000) (seriál)

Skvělý seriál s všudypřítomnou melodramatickou atmosférou. Doporučuji pod vlivem látek zlepšujících náladu. Hezké lehké porno.

Jeden svět nestačí (1999)

NIkdy jsem nevenoval dostatecnou pozornost scene s Denise Richards v bilem natelniku v ponorce.. :) Jinak tahle bondovka je klasika!

Zkažená úča (2011)

Inu mohlo to byt daleko vic perverzni, skoda. Jinak jak nemam rad Diaz, tak v roli lacine vulgarni zeny me vskutku vzrusovala!

Captain America: První Avenger (2011)

Zklamani a nuda..kdybych byl teplej, tak dam dve kvuli Evansovi, kterej je asi ten nejvic krasnej a svezi americkej obcan..komentar napisu pozdeji snad.

Sucker Punch (2011)

Občas je potřeba trochu toho filozofickýho masturbování a jindy zase trochu ukájení nad formou. Přesně takhle úžasně vypiplanou sračku jsem potřeboval. Snyder udělal z 20 letejch hereček čtrnáctky, stčil ruku do kalhot a začal natáčet. Mrzí mě, že tam nebyla žádná krev, že z těch nácků vylezla jen pára, z robotů střepy a z toho úchylnýho robotickýho samuraje dokonce jen nějaký světlo. Další vadou na kráse je chybějící soulož, byla tam třeba při potencionálu hereček. Přesně k tomhule jsou všechny ty efekty dobrý!

X-Men: První třída (2011)

Tak tohle je bomba letošního komiksovýho léta. Vaughnův Kickass se mi nelíbil, ale tohle kraluje. Takhle vyřízenej jsem byl naposled (z komiksů) z The Dark Knight, i když to možná trochu přeháním. Díky Tarantino, že jsi nám předhodil Fassbendera, ten ve filmu naprosto dominuje a dává bohužel vyniknout jediné slabině, což je podle mě výběr herce na roli profesora X, McAvoy je takovej až moc nijakej. Scéna s Hughem je pak bonbonek.

Pařba v Bangkoku (2011)

Aby se vsichni neposrali, ze je to jak pres kopirak, vzdyt to byla sranda!

Rozmarné léto (1967)

Ta atmosféra, ta poetika, ta stará česká nádhera!

Mechanik zabiják (2011)

Někam šel, někoho zabil, pak někoho vojel, pak zas někam šel, někoho naštval, tak ho zabil, pak odjel. O NIČEM! Jen konec není tak šílená nuda. I Statham se nudil.