• Krátkometrážní

Kult hákového kříže (1998)

O tomto snímku jsem nikdy neslyšel do doby, kdy nám ho k prvotnímu opovržení všech spolužáků pustila učitelka ve škole a musím dodat, že i fanoušci filmů typu Bulšit zůstali sedět s otevřenou "hubou". K ději:Co mě zarazilo, byl velmi neočekávaný konec, který nahrává k zamyšlení, zda Derekova náprava spolu s vytvářením diváckého úsudku k dané problematice nebyly zbytečné.

Patriot (2000)

Solidní film, nikterak nepřekvapil, nikterak nezklamal, proto nechápu někdy až drsnou kritiku některých uživatelů.

RocknRolla (2008)

RocknRollu jsem z Ritchieových filmů viděl první, takže 4, ale po shlédnutí Podfu(c)ku a Sbal prachy a vypadni musím uznat, že tohle je jen slabý odvar.

Sbohem, baby (2007)

Affleckovy kvality pořád někde shazují, ale tohle se mu vážně povedlo.Čistě natočeno, tak jak si námět zaslouží.

Jsem agent (2002)

Typická americká absurdita, ale zasmějete se.

Drž hubu! (2003)

Tak tohle můžu vidět stokrát, skvělá komedie.

Fotr je lotr (2000)

Skvělé, Ben Stiller se díky tomuhle filmu stal mým nejoblíbenějším filmovým smolařem.

Mystery, Aljaška (1999)

Tady se mi líbí hlavně prostředí Aljašky a vůbec celkově příjemná atmosféra klidného života na venkově.

Americký gangster (2007)

Tohle je tak trochu návrat ke starým časům gangsterských filmů, ale vždy tu figurovaly jen zločinné organizace bílých, postaru natočeno s dnešním přístupem.