• Krátkometrážní

Let číslo 93 (2006)

Přestože jsem věděl, jak let č. 93 skončí, sotva jsem dýchal.A když pak pasažéři začali svou vzpouru, málem to se mnou seklo.Čtyři a půl.

Wanted (2008)

Tři jen za efekty.A mimochodem, všimli jste si, že ve filmu si zahrál i Václav Klaus na fotce(scéna ve vlaku)?

Spáči (1996)

Film o pomstě, která ve vás vzbudí pocit dokonalého zadostiučinění.

Vanilkové nebe (2001)

Oči jsem otevřel až spolu s Tomem Cruisem.

8 MM (1999)

Joelovy thrillery patří k nejlepším, alespoň podle mě.A od 8 mm jsem taky čekal víc, jak už tady bylo několikrát zmíněno.Stejně se ale nakonec nevyhnu čtyrem, na tři to není, už jen kvůli tradičně skvělému Schumacherovskému napětí a vtáhnutí diváka do děje.

Mafiáni (1990)

Podlě mě nejlepší Scorseseho film a nejlepší gangsterka vůbec.

Sbal prachy a vypadni (1998)

Snatch jsem viděl dřív, proto asi to horší hodnocení, ale je mi naprosto jasné, že být to naopak, tohle by pět taky dostalo.

Hra (1997)

Tohle je paráda, i když jsem si místy říkal, v čem ta hra vlastně spočívá, na konci se ukázalo, že ve všem.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Mám rád Tarantiinovy dialogy, ale vo čem se tu půl hodiny bavily ty holky, to sem málem usnul.

Lenssen & spol. (2003) (seriál)

Jsem asi jeden z mála, kdo sáhnul po tak vysokém hodnocení.Jednoduše se mi nezdá, že zrovna tento seriál si zaslouží 11 %.Zkrátka nic podobného na trhu není a roli hraje jistě i fakt, že jsem o prázdninách častým divákem.