Zpátky do školy (2009) (seriál)

Několik dílů druhé série to trošku kurví, ale jinak bomba. Převším všechny epizody a paintballem. Vrcholem je pak D&D.

Robin Hood (2010)

Bál jsem se toho, ale nakonec jsem příjemně překvapen. Scott ještě není úplně v řiti a i milionkrát ohraný příběh dokáže pobavit. Sice těch pár hrdinských momentů rozesměje, ale jak říkal, čekal jsem průser roku.

Prostředníci (2009)

Porno, retro, dobové šlágry, kšefty a mafie - kombinace, která ani nemohla dopadnout špatně. Ale když nepočítám Lauru Ramsey neodolatelně rozahující nožky, tak Prostředníkům chybí cokoliv hodno zapamatování. Předpokládám, že pokud na tenhle film někdy narazím v telce, budu si říkat, že už jsem to možná viděl a pak budu překvapenej, že jsem to tu i hodnotil.

Zdrojový kód (2011)

Konec to trošku kazí a vůbec to mělo našlápnuto k něčemu důmyslnějšímu, ale první hodina je dechberoucí.

Všemocný (2011)

Svižné, líbivé, moderní, hezky se na to kouká a Bradley Cooper je machr. Námět a zápletka je ok, škoda, že je rozvedena do tak debilního scénáře.

Ďábel (2010)

Největší průser je v tom, že od začátku víme, že vrahem je samotný Ďábel. Kdyby nás tvůrci trochu nechali věřit tomu, že v tom výtahu je jeden z uvězněných nějakej vraždící magor, odhalování jejich minulosti a celá atmosféra by byla úplně na jiné úrovni. Takhle jen čekáme, až všichni zdechnou, protože je jasné, že všichni zdechnou, a zajímá nás až co se bude dít potom. Ale nelze tomu upřít zajímavý a zručně natočený příběh. Příjemný horůrek s ideální stopáží.

Nezastavitelný (2010)

Vlak veze náklad, kterej je schopnej při explozi rozprášit celý město, ale během pokusu o jeho vykolejení se přímo vedle kolejí sešikuje asi stopadesát policajtů a ještě tam zaparkujou ty svoje káry div ne vlaku přímo do cesty. Vrtulník cllou dobu vlaku div nesedí na čumáku, ale není schopen tam sesadit chlapíka, kterej by ho zastavil. Před vlak lze dostat obrovskou lokomotivu, ale přidělat na ní nějaký prkýnko, ze kterýho by někdo přeskočil do kabiny to asi nejde, takže jediný řešení jak se dostat vlaku na kobylku je vzít chlapíka se sešrotovanou haksnou a nechat ho přeskočit na mašinu z auta jedoucího vedle kolejí....Podobnou píčovinu jsem už dlouho neviděl. Scott do kotle nelogičností ještě přihazuje ta nejtrapnější rodinná klišé. Akční scény jsou v pohodě, je to i trochu napínavý, ale je to nehoráznost na ukroucení hlavy.

Zelený sršeň (2011)

Ano i ne. Zábava střídá nudu, smích střídá kroucení hlavou. Ale vydržet se to dalo, možná bych to zvládl zase.

Poslední vládce větru (2010)

Pohádka, být mi jedenáct, asi bych se u toho udělal. Rozhodně, podobně jako Žena ve vodě, je Shyamalan opět dost nepochopenej a podceněnej. Vizuálně krásné naivní dobrodružství pro školáky s výborně namixovaným zvukem a skvělou Howardovou hudbou, nic víc, nic míň.

Světová invaze (2011)

Akce je povedená a patetické vsuvky nahlížející do odhodlaných srdcí statečných amerických vojáků se dají s úsměvem na rtech přežít.