• Krátkometrážní

Hotel pro psy (2009)

Rozhodně ne tak hrozné, jak by se dalo od filmu s podobným názvem a námětem předpokládat. Dalo by se říci, že se mi to i líbilo. Spousta psů více či méně roztomilých, předvídatelný konec, jak už to bývá. 60%

Piráti na vlnách (2009)

Parádní muzika, super anglický humor na pozadí šedesátých let. Celou dobu hodně veselý příběh, sem tam s dokonalým gagem, který vás na několik desítek sekund rozbije. Moc jsem se bavil. 80%

Mazací hlava (1977)

Bezesporu nejdepresivnější film co jsem kdy viděl. Kdybych měl jakýkoliv důvod se zabít, po tomhle filmu vezmu nejbližší ostrý předmět a udělám to. Doporučuje 9 z 10 sebevrahů.

Láska až za hrob (2009) (hudební videoklip)

Jeden z nejlepších kraťasů co jsem viděl. Bylo tam všechno, láska, sex, drogy, násilí, drama....teď jen kterou cestu si vybrat... 100%

Tell It to the Fishes (2006)

Až budete mít někdy nohy zalité v betonu a vy budete na opuštěné pláži během blížícího se přílivu, vzpomeňte si na tento film, abyste věděli co přesně nemáte dělat :D Moran byl excelentní 80%

One Minute Fly (2008)

Dokonalost sama, skvěle vymyšlené, moc příjemná animace a opravdu vtipné. To co tahle moucha stihla za 1 minutu, většina z nás nestihne za celý život. 95%

Človíček (2006)

Klučina na to všechno přišel dřív, než většina dospělých chlapů :) Parádní hudební podklad mimochodem 80%

The Last Roll of the Dice (2010)

Moc dobře nechápu, jak se tohle dostalo až do finále na Tropfestu. Celkem nuda.