• Krátkometrážní

Táta XXXL (2008) (TV film)

Tak tohle byl ještě větší hnus než Máma XXXL. Amíci by se měli přestat litovat za to jak jsou tlustí a začít proti tomu něco dělat...

Miss Březen (2009)

Klasická crazy komedie, plná zápletek, kde se všechno točí kolem panictví a sexu. Pro nenáročné docela dobrá sranda.

Pakárna (2006) (seriál)

Tohle se opravdu nepovedlo, pár vtipných momentů, ale jinak brak. Jediná povedená věc na tomto seriálu byla úvodní píseň od Xaviera Baumaxy.

Sherlock Holmes (2009)

Bohužel jsem nečetl původní příběh Sherlocka Holmese, tudíž nemohu určit, jak moc se ho tento film držel, ale myslím, že celý film byl v rámci atraktivity zaobalen do Hollywoodského pozlátka. Jude Law, kterého osobně moc nemusím, mi na roli Watsona docela sednul a Robert Downey Jr. mě doslova nadchnul. Film mě bavil celou dobu, byl akční, vtipný a co se týče Holmesových schopností a prostředí děje poměrně slušně propracovaný. Dal bych 5 hvězdiček, ale čekal jsem něco trochu víc okázalého než akčňák zasazený do konce 19. století. Každopádně Ritchie natočil hodně slušný nadprůměr.

Ovečka Shaun (2007) (seriál)

Excelentní seriál, úžasně zpracovaný a děsně vtipný. Jen se divím, že ještě není v TOP200 seriálů :(

Next (2007)

Nemám rád filmy, u kterých na konci zjistíte, že to celý bylo vlastně o ničem. Můj problém byl, že jsem od Cage a Next všeobecně čekal víc než mi to bylo schopné dát. Celé se to dalo podle mě pojmout uplně jinak a lépe, škoda. 50%

Neuvěřitelný Hulk (2008)

V pohodě film, nepřekvapil a ani nepohoršil. Na roli Hulka bych si však osobně dokázal představit někoho jiného než Edwarda Nortona. Nechci tím říct, že mi tam vadil to ne, ten kdo mi vadil byl Tim Roth alias Emil Blonsky, ale každý to vidíme jinak. Postava Hulka a Abominationa byla na můj vkus až moc přeanimovaná, takže jsem měl chvílemi pocit, že vůbec nekoukám na hraný film. Efekty byly zpracovány poměrně slušně a jelikož jsem měl FullHD verzi, tak jsem si závěrečný souboj docela užil. Celkově slušnej průměr.

Repo: Genetická opera! (2008)

Nevím jakým přívlastkem bych mohl tento film počastovat. Každopádně Repo je něco ojedinělého, dosud nevídaného a absolutně bizarního. Tento gotický muzikál s pro mě lehkým nádechem steampunku někoho nadchne a někoho pohorší. Mě nadchl. Překousl jsem dokonce i účast Paris Hilton, která se nakonec ukázala jako poměrně schopná ve své roli. Celkem tuctové Alexe Vega tento černovlasý styl taky moc slušel, takže po stránce herecké jsem byl spokojený. Tentokrát nepůjdu s průměrem a dávám 4 hvězdy. Bylo to...divné ale tak nějak hezky divné...

Gran Torino (2008)

WOW víc asi nemá cenu psát. Chtěl jsem zplodit nějaký duchaplný komentář, ale tenhle film toho ve mně nechal tolik, že by to bylo až zbytečně dlouhé. Snad jen to, že Eastwood si lepší odchod do hereckého důchodu nemohl vymyslet. Doufám, že tenhle film posbírá pěknou řádku oskarů a jednoho si odnese i Clint, protože si to víc než zaslouží.

Máma XXXL (2008) (TV film)

2 miliony američanů trpí obezitou při váze více než 250kg, dalších 50 milionů má víc než 150kg a všichni společně koukaj na dokumenty o tom, jaký to jsou vlastně chudáci. Možná by bylo lepší, kdyby přestali čumět na televizi s pytlem chipsů v jedný ruce a 2l flaškou pepsi v druhé a začali se sebou něco dělat...