Záhada Blair Witch 2 (2000) odpad!

To, že to Berlinger spacká, mi bylo jasný. Co ale nemůžu přenést přes srdce je to, že na něčem tak kultovním, jako byl "první" díl postaví něco tak bezduchého. 5%

Anakonda (1997)

Jedno se ale musí nechat, ječící hadi jsou velice origálním způsobem, jak diváka rozesmát. 10%

Mechanický pomeranč (1971)

Myslíte si, že není možné litovat muže, který znásilňuje ženy před zraky jejich manželů? Myslíte si že nepocítíte soucit s vrahem a nejspíš i maniakem? Taky jsem si to myslel... 85%

Kráčející skála (2004)

Jsem přesvědčen, že scénář, který napíše sám život, slibuje vždy slušnou podívanou. Sice si myslím, že obsadit Dwayna do role vojáka veterána je trochu přehnané (by mě zajímalo, jak by s takovou postavou vydržel běhat po lese s 50 kilovou výstrojí na zádech), ale na druhou stranu, kdo by to chtěl vidět třeba s Van Dammem? Jo, rozhodně je The rock novým větrem do plachet ačním filmům.Chce mu to jen napsat scénář na tělo..Tři hvězdičky i Johny Knoxvillovi. 63%

Kruh 2 (2005)

Tři hvězdičky za herecký výkon Davida Dorfmana. 60%

Válka světů (2005)

Je zde sice několik nelogických pasáží a hlavní hrdina asi všechny andělíčky strážné někde nakradl, ale byl zážitek sledovat děj na filmovém plátně, kde se všechno zdálo doslova ohromující. Závěr? Mě to připadlo jako pokus o happyend, i když ty potvory zabili miliardu lidí. A malá poznámečka závěrem,prohlédněte si galerii a uvidíte sami, že Tom Cruise se neumí tvářit jinak než s otevřenou papulí. 78%

Pád Třetí říše (2004)

To se jen tak nevidíl! Bruno Ganz je snad Hitlerovo naklonované jednovaječné dvojče. Dechberoucí dvou a půl hodinový dokument o posledních dnech a nadějích říšského vůdce. 85%

Ong-bak (2003)

Já vím já vím, scénář není nic moc, ale na druhou stranu proč by měl být? Stačí jenom sledovat, co Tony Jaa dělá za kousky a je jasný, že se dodíváte do konce. Čtyři hvězdičky dávám taky za 4 letou přípravu na tento film a za skutečnost, že Tony je skutečný thai boxer a moc dobře ví, co to je mít například přeraženou čelist, což svědčí o jediné věci. Žádné scény nebyly natočeny pomocí filmových triků nebo jiných efektů. Mě osobně to přišlo neuvěřitelné. 80%

Million Dollar Baby (2004)

Krom pasáží, zobrazujících velice rychlý vzestup začínající boxerky až na samotný vrchol boxerského Olympu se nedá absolutně nic vytknout. Velice povedený Freemanův vypravěčský styl a nejde nepochválit perfektní práci Hilary Swank, která při přípravě na tento film nejednou nakopala zadek i svému manželovi. 92%