Pelíšky (1999)

"Tati tati, jsou tady Rusové! Jó? No tak jim řekni ať počkají že hned přijdeme.... to je vůl ten Boris co?!". 95%

Sexbomba od vedle (2004)

Hodně nadprůměrná komedie, která se mohla řadit mezi ty typické komedie typu American Pie nebo Road Trip. Ale neřadí. Pořád ale nemůžu přijít na to, proč? Co se mi na tom všem líbilo? Hudba? Samozřejmě. Herci? Jednoznačně. Možná to je způsobeno tím, že zde mají vtipy úroveň a nezaměřují se pouze na určitou věkovou skupinu omladiny, jak to předchozí jmenované snímky dělají. 75%

Romeo a Julie (1996)

Náhodou si myslím, že tohle je velice slušné podání Romea a Julie moderní doby a především se mi velice líbily vhodně zasazené dialogy.... upřímně řečeno, při pohledu na několikaset stránkovou knihu plnou veršů sem radši zvolil variantu filmovou. Rozhodně bych doporučil všem čtenářům velkého Willa. 75%

Upír v Brooklynu (1995) odpad!

U mě naprostý propadák a utvrzení v tom, že Eddie Murphy prostě nepatří do tohoto žánru filmů. 5%

Vraždy na Rue Morgue (1986) (TV film)

Ještě že se toho Edgar nedožil. Veškerá napínavost a hrůza, kterou on dokázal tak barvitě vylíčit na kus papíru byla ta tam. Děj postrádá jakoukoliv snahu uvést diváka v nejistotu a žádně velké představení se nekoná. Ani ten opičák nevypadal bůhvíjak. 25%

S čerty nejsou žerty (1984)

Nemám více oblíbenou pohádku. Tuhle prostě miluju a kdykoliv se na ni můžu znovu podívat, udělám to. Karel Heřmánek alias kníže pekel byl bezkonkurenční.... 92%

Pupendo (2003)

Co se dá říct? Polívka, Pecha, Holubová a Dušek je pro mě zárukou zábavné podívané a ani zde mě nezklamali. Hřebejk zraje jako víno. Čím starší... 75%

Rodinná pouta (2004) (seriál) odpad!

Tohle už mi ale vážně leze na nervy víc, než kdejaká reklama na telenovelu. To jsou ty lidi fakt tak pitomí, že na se na tohle dívají?! 0%

Snowboarďáci (2004)

Kotek je tak hnusnej vylízanej týnejdrž, až mu to všichni žerou. 25%

Cabin Fever (2002) odpad!

Děj je prakticky o ničem, krom zvracení krve a rozpadávání těl... a co tím chtěl básník říct? Film je naprosto nudný a bez hororové atmosféry. Pokud by snad někdo čekal, že by se lekl nebo si snad i cvrk, bude víc než zkalmán. 10%