• Krátkometrážní

Věčný žid (1940)

Čekal jsem teda větší srandu, ale i tak tam bylo pár světlých momentů.

G. I. Joe (2009)

Někdo snad vyhlásil soutěž o nejnechutnější píseň k závěrečným titulkům? Poslední dobou se mi zdá, že se v této kategorii americké "velkofilmy" urputně předhánějí. Hvězda je za relativně koukatelné akční scény.

Archer (2009) (seriál)

Viděl jsem zatím pouze první epizodu a dojmy jsou vesměs pozitivní, uvidíme, jak se bude záležitost vyvíjet. UPDATE 30.3.2010: Po první sérii zvyšuju hodcení ze čtyř na pět.

Snídaně u Tiffanyho (1961)

Nevim, jestli je to mnou, ale k charakteru Holly jsem necítil nic než odpor a opovržení...

Elfen Lied (2004) (seriál)

Je fakt, že jsem byl párkrát opravdu zaskočen nelogičností chování postav, ale ty brutální jatka mi to zkrátka vynahradily. Něco takového jsem zatím v jiném anime neviděl.

Kostka (1997)

Celkem zajímavý námět naprosto zadupaly žalostné herecké výkony, nedůvěryhodné charaktery a vypatlané dialogy.

Top Gun (1986)

Vzhledem k tomu, že jsem jako první viděl Žhavé výstřely, měl jsem trochu potíže brát tento film vážně.

Next (2007)

Až na ty opravdu ubohé efekty celkem pěkná podívaná se spoustou zajímavých nápadů (za což ovšem vděčíme panu Dickovi, nikoliv filmařům...)

Beck (2004) (seriál)

Ze začátku jsem byl trochu na rozpacích (hlavně když japonští dabéři rozjeli lámanou angličtinu), nicméně v průběhu seriálu jsem se s atmosférou "Beck" výborně sžil, čímž jsem si vysloužil kvalitní finále.

Půjčovna mozků (1992)

"Lets go outside and settle this like men!" "But we are outside!" "Then lets go inside and settle this like women!"