Android: Apokalypsa (2006) (TV film)

Klišé nabitý béčkový sci-fi film natáčený v pískovně. Co víc říct. Snad jen, že takovýhle a horší filmy jsou důvodem, proč krachují malí producenti.

Wimbledon (2004)

Tradičně kvalitní britská romantická komedie, které nechybí příběh a ani typický britský humor. Casting měl dobrou ruku při volbě herců a na to celé se tak nějak prostě dobře kouká.

Dokonalý podraz (2008) (seriál)

Seriál, který se nese v duchu Dannyho parťáků. Má to nápad, spád, jiskru i vtip a tak to mám rád.

Princezna Husopaska (2009) (TV film)

Kvalitativně je to spíš průměr, ale je to tak "nemastný, neslaný", že jsem se rozhodl o jednu * snížit. Tvůrci udělali asi to nejhorší, co mohli - nenatočili dobrý film, ani špatný, ale natočili NIJAKÝ.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Díky pořádně temné atmosféře celého filmu jsem si HP6 náramně užil a zatím je mým No.1 v sérii. Uvidíme, jak se předvede Relikvie smrti :)

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Co se týče dokumentárních pořadů, tak tenhle je snad jeden z nejlepších, jaký jsem kdy viděl, neřku-li ten nej. Občas mě zamrazí při představě, že bych někde mohl takhle uvíznout a že bych musel jíst všechno, co najdu, i když občas to vypadá lákavě (takovej grilovanej sysel!). Ale vzal jsem si jedno univerzální ponaučení - když pojedu do divočiny, tak si s sebou vezmu křesadlo a pořádný nůž.

Serenity (2005)

Vzhledem k tomu, že tenhle film dávali až pozdě v noci, moc jsem od toho nečekal. Možná právě proto jsem byl tak příjemně překvapenej. Na televizní film výprava a triky působily vééélmi dobře a děj byl taky, až na pár nudných míst, výborný. A River....nejnevinnější stroj na zabíjení, co jsem kdy viděl :)

Polární bouře (2009) (TV film)

V rámci žánru low cost katastrofických filmů je to nadprůměr, ale jinak je to tradiční filmová katastrofa. Celej film jsem se těšil, kdy zas někdo přijde s tím, že je třeba použít atomovku a opravdu jsem se dočkal :) A opět ji na místo dopravila ruská ponorka. A i když nejsem žádný specialista na kterékoliv téma ve filmu probírané, tak jsem si všiml tolika chyb, až to hezký nebylo (viz. dieslová ponorka, která dala pacifik za necelý den a ještě ke všemu se dokázala potopit na dno Mariánského příkopu a za necelých deset minut být na hladině).

Stav beztíže (2009) (seriál)

Hurááá! Poletím do vesmíru! Podle tohohle seriálu totiž NASA vybírá za kosmonauty pouze psychicky silně labilní jedince s pohnutou minulostí :) Jinak takovej víceméně průměrnej seriál.

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Po třech dílech první řady "Suprstár" jsem se přestal na takovýhle blázniviny koukat. Podle ukázek je to furt o jednom a tom samém, jen je to vždycky o něco rozšířenější. Proto nehodnotím, jelikož jsem neviděl jediný díl, jen informuju, že já na tyhle vohnoutoviny fakt nejsem.