Milionář z chatrče (2008)

každý kdo to neviděl si myslel jo chudý kluk kvůly holce jde do pořadu vyhrát peníze a myslí si že je to komedie,takže fandy komedií to zklame,protože zjistí,že je to film o bídě,lásce,štěstí,podrazech o odpuštění a spousta dalších emozivních pocitů,které ve filmu najdete,tenhle film jsem viděl,z počátku jsem si řekl to bude blbost,ale nakonec mě to tak tvrdě emotivně dostalo,že mi i ukápla slza!Je to bombastický film a to dramata moc nemusím!

Apollo 13 (1995)

opravdu skvěle ztvárněný reálný příběh !!

Zpověď zabijáka (2010)

Viděl jsem to na markíze někdy okolo půlnoci a na to jaký byl program v televizi na toto jediné se dalo velice dobře dívat,menší odreagovačka.

Na doraz (2010)

tak tomu se řiká prdel!!!!!MEXICO-TEXACO :D

Cizinec (2010)

film se mi líbil na 80% prostě film na odreagování 4*

Hadí král (2006) (TV film) odpad!

teď na to koukám na primě a musim říct odpaaaaaaaddddddddddd nechápu jak tohle může někdo vymyslet!

Ultraviolet (2006)

Film který oplívá pouze pár dobrými scénami,jinak příběh,efekty,celkové zpracování stojí zaprd i když milla vypadala sexy stejně to filmu nepřidalo-sečteno a podtrženo tenhle film patří do odpadu!Efekty z kterých akorát bolí oči,film je tak brutálně rychlí,že se vám motá hlava a když ne tak pomalu nestíháte vstřebávat ten příběh,takže na konci máte z filmu když to řeknu slušně hovno!=přeplácaný,rychlý,předvídatelný,nepochopitelný film!!!

Utržený ze řetězu (2005)

opravdu výborně akčně nadupaný film,kde jsem se nenudil,ale také jsem se zamyslel čeho všeho jsou lidi schopný pro prachy!!!!!!!

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

nejhorší díl Harryho Pottera jaký kdy byl,díl úplně o ničem vše co v této části bylo mohly narvat do jednoho filmu ve dvojce a byl by s toho jeden film.Takový mrhání penězma na takovou nudnou a necitovou slátaninu,která nebyla napínavá příšerně předvídatelná.Opravdu blbost která neměla vůbec vyjít.Doufám,že dvojka bude už lepší!

Sociální síť (2010)

opravdu výborný film z "chuďase" miliardářem,hodně povedené dílo hold David Fincher se v těhle filmech vyzná!