Všemocný (2011)

Lehká komedie s dějem kde každy na každého kašle.Fakt působivý film.5*

Zdrojový kód (2011)

Opravdu našlápnutý film!Bombastickým příběhem,akcí a vším další co takový film má mít.

Cesta (2009)

Velice emotivní příběh,možná někteří lidi řeknou blbost,ale když se na to podíváte z jiného úhlu tak to co jste viděli v tomto filmu by se opravdu stalo!Lidi kteří páchají kanibalismus,vzájmené vyvražďování u lidí do kterých by jste to neřekli,prostě z lidí by se stala zvířata!!!Je to až nesmyslně reailistické až ten film díky tomu budí respekt a strach z toho,že doufáte že se to nikdy nestane!!!5*

Troja (2004)

Viděl jsem to když mi tak 9 a musel a musim říct že to je hodně dobrý film.Samozřejmě jsou i lepší,ale tenhle na tu dobu byl hodně dobrý!4*

Piraňa 3D (2010)

Možná to neni horor století nebo jakkoliv vydařený film,ale já se příjemně bavil.Parádní efekty krve,odpadajícího masa.A hlavně parádní baby,které sice skoro všechny umřely,ale fakt parádní zadky a dudy xD takže 4* je docela dobrý ta jedna chyběla za né až moc výborné herecké výkony a jak to u takovýhle béček bývá hodně předvýdatelný!

Den nezávislosti (1996)

Další film od tohoto režiséra,který je důkazem že tenhle režisér je ten nejlepší co se týče těchto žánrů!

Godzilla (1998)

parádní film,u kterého se nemusí myslet,prostě večerák jak blbec,vždy když to dávají v TV tak se kouknu,prostě fakt dobrej film!Vidět to tak 5x a nenudit se je na film hodně dobrý!!!!!!

Top Gear (1978) (pořad)

Tenhle pořad jsem poprvé objevil na prima cool,nejdříve jsem si myslel bože další pořad o autech,né že by mě auta nezajímala to zajímají a hodně,ale když vydim na primě ty blbosti o autech nebo jinde pořady o autech bože samý s.ačky,blbosti,atd...,ale když jsem tenhle pořad viděl ,zaprvé nemohl jsem se zvednout ze země,protože když se smějete sotva se hejbete!!!!Prostě jako vždy britský humor nezklamal!!!!!!

District 9 (2009)

4* Musim říct trailer ať vypadal sebe líp napínavě,tak ve filmu to moc nebylo vidět,ale jako zpracování,originalita(mimozemšťani = přistěhovalci z ukrajiny),příběh který nedopadl ani šťastně a ani smutně tak půl na půl-good job

Podivní (2010)

Ano parádní remake,přesně jak luxusně vypadal trailer tak vypadal i film,herci tam sedly jak prdel na hrnec a ten konec mohla by být klidně i dvojka a to i přesto jak je těžký tyhle filmy natočit!