• Pohádka

Zelený sršeň (2011)

Obrovské zklamání! Celé mi to přišlo neuvěřitelně stupidní, chvílemi jsem se zasmála, ale opravdu nic světoborného. Navíc neuvěřitelně blbé herecké obsazení.

The Big Bang Theory: Unaired Pilot (2006) (TV film)

Tahle Sheldonova poloha mi moc neseděla, celé to bylo trochu prapodivné, ale ten závěr na diskotéce, to mě dostalo :D

Láska je Láska (2004) (seriál)

Zajímavý pohled do světa lesbiček, ale bohužel tomu chybí nějaké to kouzlo, kterým by si mě seriál získal a já ho sledovala s nedočkavostí na další díl. Většina postav mě bohužel moc nezajímá, jako celek je to dobré, ale samostatně nic moc. Navíc mi neuvěřitelně leze na nervy ta rádobyspisovatelka Jenny, příšerná postava, příšerná!

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)

Mezi všemi těmi "klenoty", co se poslední dobou objevují na obrazovkách, se v tomhle ještě dají najít určitě kvality. Uvidíme, co přinese čas...

Chata v horách (2012)

Na tyhle filmy moc nejsem, horory mi většinou přijdou spíš vtipné, ale musím se přiznat, že tentokrát jsem se párkrát doopravdy lekla. A ten nápad, to bylo vážně hustý, čekala jsem nějakou klasickou blbost, ale tohle mě docela zaujalo. Navíc to bylo docela vtipné, místy jsem se vážně dobře zasmála.

Metráček (1971)

Dneska jsem to po letech viděla znovu a už jsem skoro zapomněla, jak to bylo vlastně vtipný!!

Texaský kat (2011)

Vůbec nechápu, co to mělo být. Nevěnovala jsem tomu filmu skoro pozornost, vůbec mě to nebavilo a absolutně jsem nechápala, co tam ty dva poldové celou dobu řeší. A když už jsem nechápala ani kdo je mrtvej a kdo ne... tak to byla fakt poslední kapka.

Dívka, která kopla do vosího hnízda (2009)

Po druhém dílu jsem byla dost zklamaná, ale při tomhle jsem zase měla pocit, že je všecko v pořádku. Tak obsáhlá kniha se nedá nacpat do filmu celá, ale tohle bylo opravdu obstojně zvládnuté. Nejvíc jsem se těšila na tu scénu se soudem a ani jsem nebyla zklamaná. Věřím ale, že pokud někdo nečetl knihu, bude asi dost zmaten, protože těch příběhů a postav je tam tolik, to se snad ani ve filmu nedá pojmout.

Vpich (2011)

Tohle je vážně docela dobrý film, napínavý, překvapivý. Ale bohužel mu chybí to "něco", kvůli čemu byste film chtěli vidět ještě jednou a nemohli se ho nabažit. Výborný soundtrack!

Pianista (2002)

Dlouho jsem váhala mezi 4 a 5 hvězdičkami, nakonec jsem se rozhodla ocenit i tu nevtíravost s jakou byl celý příběh podaný. Neútočil cíleně na moje emoce, ale nechal to celé na mě, já jsem se mohla rozhodnout, co je moc a co ještě ne. Čekala jsem trochu víc toho piána, místy se mi film trochu táhl, ale výsledek byl vcelku fenomenální.