• Pohádka

Half Nelson (2006)

Bohužel mi trochu chyběly nějaké větší zvraty, místy mi taky dost vadila taková rozklepaná kamera. Ale jinak Ryanova postava, mladý učitel, byla skvělá, taková jakoby rozdvojená osobnost... Ty hodiny ve třídě neměly chybu!

Zásnuby na dobu neurčitou (2012)

Nebylo to milé, nebylo to překvapivé a ani to nebylo moc vtipné. Spíš to bylo většinu času trapné. A nezachrání to ani ta závěrečná rychlosvatba, za kterou jsem připsala body navíc.

Iron Man (2008)

Sama jsem nakonec překvapená, že mě takové filmy baví, není to tak dlouho, co jsem k nim ještě měla odpor. Ale Avengers jsem si nemohla nechat ujít a od toho už byl jen malý krůček k Irona Manovi... Protože co si budeme povídat, Robertovi se dlouho odolávat nedá :-)

Pařmeni (2011)

Čekala jsem, že to bude mít víc toho pověstného britského humoru a nádherné kulisy Austrálie... ale tohle bylo snad ještě horší než všechny ty průměrné americké komedie... Protože koukat se, jak se někdo hrabe ovci v zadku, to je na mě teda moc.

Základka (2012) (seriál)

No snažila jsem to brát jako recesi... jenže.. to by tady musely vznikat taky jiné seriály, než takovéhle hovadiny, aby se to tak dalo brát. Prostě další hovadina, do které se nechali uvrtat herci, o kterých jsem ještě do nedávna měla dobré mínění... ale každý se musí nějak živit. A nejhorší na tom všem je, že dokud se najdou lidi, co na tohle budou koukat, tak se u nás budou točit jen podobné sračky.

Lovec draků (2007)

Dojemný příběh, tenhle film mě docela dostal. V první části filmu, kdy byli Hasan a Amir ještě malí, jsem byla dojatá každou chvilku, tahle část byla opravdu skvělá. Pak mi přišlo, že to chvilku pokulhává, ale konec byl zase výborný. Konečně jsem zase narazila na neobvyklý příběh, v neobvyklém prostředí. Opravdu skvělé!

Sněhurka a lovec (2012)

No nezlobte se na mě, ale mně přijde ta Kristen absolutně katastrofální. Takovej ušoplesk a ke všemu ještě ty její emotivní a vážný pohledy, to mě fakt dohání k šílenství. První hodina mě nebavila skoro vůbec, pak se to trochu zlomilo a ty z zemi víl jsem si připadala jako v jiném světě, takové krásné triky! Bohužel pak už to zase sklouzlo k té "temnotě". A hlava mi nebere, jak holka, která byla dobrých 10 let zavřená někde ve věži, může jen tak v pohodě naskočit na koně a všem ujet... a navíc, jak to umí s mečem! No talent od narození...

Temné stíny (2012)

Tak nebyla to úplně klasická Burtonova špička, spousta věcí šla ještě vychytat... Ale ta skoro poslední scény, kde ožívají sochy, byla teda fakt skvělá! A Johnny mi klasicky hrál na moji notu, škoda, že jeho postava nedostala víc prostoru při adaptaci na nové století, mohlo být víc skvělých vtípků.

Avengers (2012)

Dostala jsem přesně, co jsem čekala a dokonce opět i něco navíc! A to perfektní vtípky od Iron Mana, Robert je prostě bezkonkurenční :-) Některé efekty mi přišly trochu nepovedené, ale dojem to ani moc nekazilo.

Nesvatbovi (2005)

Docela vtipná záležitost, jen místy už to bylo až moc vyhrocené. Owen Wilson mě v první části filmu docela bavil, ale pak už mi jeho role lezla dost na nervy. Naopak to bylo s jeho kolegou... A na Rachel McAdams se prostě dobře kouká no :-)