Osudový dotek (2004)

Pouze ty nejlepší filmy ve mně nechávájí ten pocit chladu. Butterfly effect je možná i trochu specifický tím, že je levný (a šlo to vidět) a až na Kutchera tam nebyly velké herecké výkony (nepočítám dětské, ty byly výborné). 90%

John Q. (2002)

Jo bylo to pěkné a tak, ale vše už jsem někde viděl. Denzel nicméně hraje výborně, pouze on to drží trochu nahoře.

Ghosts (1996)

Hlavně třetí desetiminutovka mě uchvátila. Samá paráda.

Manchurianský kandidát (2004)

Zajímavé, dobře zahrané, Meryl ztvárňuje svoji postavu skvěle, Denzel na první pohled normálni, jenže toho poblázněného hrál dobře, až jsem si říkal že mu vážně vymyli mozek. Zajímavý nápad, ale špatně provedené a chvílemi nejasné+ hrozná kamera. Při dialogu herec dívající se přímo do kamery není vůbec podle mého gusta.

Závrať (1958)

Vertigo byl můj první Hitchcockův film a vzal mě. Kamera, hudba, krásná Kim Novak, nešťastný osud. Myslím, že velice rád rozšířím Hitchcockovu sbírku.

Disturbia (2007)

Účel to splnilo-chvílema jsem se opravdu bál. Shia nepřekvapuje svým výborným výkonem, jeho vztah se Sarah mi to všechno moc zameričtil, což je škoda. David Morse je průměrný záporák. Scéna s kamerou v garáži mi naháněla hrůzu. Poslední část byla jako na horské dráze, bohužel pár věcí se dalo předpovídat. Každopádně dobrý film na víkendové večery pro mladé. 3 a půl *

Bulšit (2001)

:D:D nemůžu si pomoct, ale párkrát jsem se zasmál

Cesta do zatracení (2002)

Na tento film jsem se chystal dlouho. Hanks a Newman jsou výborní, prvních 45 minut patřilo Craigovi (ani jsem nevěděl, že takhle dobře zahraje záporáka), potom ujetý vrah fotící si mrtvoly . Scéna v kavárně a dešťová přestřelka se mi vryly do paměti. Moc se nevyznám v kameře, ale toto byla opravdu jízda. Konec možná trochu silnější než by bylo vhodné, ale stále působivý. Tomova smrt byla zvládnuta velice dobře stejně jako smrt Newmana a Daniela.