• Krátkometrážní

Interview s upírem (1994)

Herecké obsazení, Atmosféra, Příběh, Prostředí - vše do posledního detailu promyšlené, excelentně provedené a natočené . Kdo neviděl ... neuvěří 98 %

Klub rváčů (1999)

Znechuceni nad konzumní společností, potřebou nepotřebného a ztracených nadějí, jsou dva nebo jeden ?!. Temná i komediální atmosféra podbarvena dobře vybranou hudbou. Film, který si bere na paškál nejen IKEU, ale celou společnost. Místy, až přehnané, hlavně ke konci film nabírá zajímavého spádu, který mohl být řešen o něco lépe, ovšem atmosféra je vykreslena bravurně a pointa filmu je bezvadná. Téměř samá chvála. Ending Song. 85%

Rodinná pouta (2004) (seriál) odpad!

♦ ♦ Czech roboshit comic soup opera ♦ ♦ Když jsem to viděl poprvé, málem jsem se rozbrečel nad tou ubohostí.

Dracula 2000 (2000)

Další ze stejnojmenných filmů, který ať zajímavým začátkem, hudbou a příběhem drákuly je opět jen průměrným snímkem, který ke konci dosti ubral na tak již svých slabých kvalitách.

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Johny Tráva a Šlukař MC´Prásk ve svém nekončícím pátrání po Převaděči spojitosti. 60 %

Deuce Bigalow: Dobrej striptér (1999)

Z čističe Akvárií na profesiálního Gigola ? ..Proč ne - Rob Schneider to v pohodě zvládne. "Ahoj jsem Deuce Bigalow, tvůj mužskej šlapka na večer." Bláznivá komedie, která má zajímavý nápad, je plná dobrých hlášek i celkem brutálních vtipů a nemusí se u ní namáhat mozkové závity. Docela divočina, která mě královsky pobavila. "Rybko, rybko, rybko..." 75 %

Pobřežní hlídka (1989) (seriál)

Jak za Hodně pěknejch koček a stupidní scénář vydělat opravdu velkej balík dolarů. Jednou bych si to taky chtěl zkusit - plácat blbosti, opalovat se, koupat se v moři spolu s ježděním ve člunu a ještě, aby mi za to někdo platil.

Dark Oracle (2004) (seriál)

Dva 15-ti letí sourozenci Cally Stone - Paula Brancati a Lance Stone - Alex House najdou komix, který předpovídá budoucnost a navíc v něm vystupují jim podobné postavy, které se snaží dostat ven z komixu na svět, aby mohli páchat zlo a byli volní. Lance si najde holku, Cally si najde kluka a všichni se společně snaží překonávat nástrahy a zlo způsobené komixem , kterého se nemohou jen tak lehce zbavit. Jedná se o zajímavě natočený seriál prokládaný komixem určený pro teenagery.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Jsou krásné, chytré, roztomilé a rády koukají na filmy. Seriál s výborným obsazením, skvělou hudbou a spoustou výborných hlášek. Srdcová záležitost, kterou jsem viděl už 3* a nikdy mě nepřestane bavit. Celé Stars Hollow i s jeho obyvately a nešvary mě nejednou dokázalo pobavit. 85%

Dr. House (2004) (seriál)

I když je bezpočet dobrých seriálů, Dr. House je jeden z mála, který má osobitost a "reálný" průběh, a i díky velké dávce americké seriálové produkce si dokáže udržet úroveň na které začal. Sarkazmus, rasismus a další druhy nadávek, které by se dali řadit do kategorii ... to je House a i přes velký počet dílů, které jsem již viděl a nepochybně dalších hodně jich ještě uvidím, si u mě House udržel obdiv i stálého fanouška. Ano jedná se o průměrný seriál, který by se dalo i snadno předvídat, ovšem s ohromným potenciálem herců a scénářem, který nenudí nekončícími osobními problémy, jak je u těchto seriálů zvykem a i díky dokonalým hláškám. Popularitu Housovi zařídili neuvěřitelně sarkastické narážky a i když je každý díl ve směs dějově stejný, tak Hugh Laurie dokáže pokaždé zaujmout. Léčení pacientů, je to co většinu doktorů štve. 90%