• Krátkometrážní

Fullmetal Panic! - The Second Raid (2005) (série)

Velká dávka humoru, při které se zasměje snad každý, skvělý příběh, který je více rozpracovaný a výborně navazuje na první díl, spolu s dramatickým koncem a více souboji. Rozhodně je na co se těšit. 9,5/10

40 let panic (2005)

Dobrá komedie, pro oddychovku a rozveselení, ale po druhé bych to již vidět asi nemusel. 65 %

Aein (2005)

Skvěle natočené, až jsem se divil jak moc jsou tam zvýrazněny milostné scény, ale to je jen dobře, film je natočen výtečně, působí 100% realisticky se skvělou atmosférou a herci. 85 %

Geunomeun meoshisseotda (2004)

První polovina byla parádní, vtipná, se skvělými scénkami a výkony obou herců, poté přišla druhá polovina a s absolutním nepochopením jsem zíral s otevřenou pusou a jen se divil, co vše ještě přijde s koncem tohoto filmu. Konec sem prostě nějako nepobral. 45 %

Du eolgurui yeochin (2007)

Krásná romantická komedie s výborným příběhem, atmosférou a v neposlední řadě také s roztomilou Ryeo-won.

Horákovi (2006) (seriál)

Vtipný seriál o nově vzniklé rodině, která k sobě hledá cestu.

Objektiv ČT24 (1987) (pořad)

Svět poznání je nekonečný .... a sním i díly Objektivu.

Toulavá kamera (2003) (pořad)

Výborný pořad pro ukrácení dlouhé chvíle i vzdělání z různých míst ČR. Díky tomuto pořadu se dostanete na místa, o která by jste možná ani nezavadili a také tento pořad spolupracuje se serverem Tournavigator CZ, který prezentuje některé z reportáží na svých stránkách.

Hospoda (1996) (seriál)

Na tendle seriál se nejlíp kouká v hospodě, kde jinde taky, že ?