• Krátkometrážní

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Naprosto geniální český humor v podání Jana Krause s hordou celebrit.

Trosečník (2000)

Hned po skončení filmu jsem běžel do nejbližšího sportu koupit si volejbalák od firmy Wilson, bohužel jeho konec, byl velice podobný jako jeho bratříčka ve filmu.... Tom Hanks, ať už je v jakémkoli filmu, vždy se mi bude líbit a jeho herecké výkony jsou vskutku skvostné. 85 %

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Hvězdné obsazení v RetrostyleComedy story, to vše pod Spielbergovým vedením. Prostředí, kostýmy i hudba, vše výborně autentické. Film je dlouhý přes dvě hodiny, ale přesto se nebudete nudit . 80 %

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Snaha o dementní český humor a nádherná ukázka odpadní kinematografie.

Junior (1994)

Vidět těhotnýho Arnýho je docela Hardcore a ať si to každej přebere jak chce, ale zas tak špatný to taky není, v rámci možností, když se člověk snaží zapomenout na Terminátora, tak je to docela i zábavné. Prostě na komedii Schwarzenegger moc není a vždy ho vidím minimálně s brokovnicí a ne s kočárkem, ale odpad Junior taky není, je o mnoho horších filmů s vyšším hodnocením. 35 %

Cliffhanger (1993)

Nezapomenutelné scény, neuvěřitelné záběry, výborná hudba i efekty, propracovaný děj (rozhodně co se týče filmů se Slym). Pro mě jeden z nejlepších filmů se Stallonem. Vydařené Akční Béčko. Hlášky - Co v těch kufrech bylo? Boty, ponožky, sto milionů dolarů. Běžné věci. || Zabiješ pár lidí a jsi vrah. Zabiješ milion a jsi dobyvatel. Přeber si to. // 80 %

Taxi 3 (2003)

Zatím nejlepší soundtrack ze všech dosavadních TaXi včetně Taxi 4.

Death Race 2000 (1975)

Tak toto jsem skutečně nečekal, ale na to v jaké roce to bylo natočeno se to pochopit dá, možná byla chyba, že jsem první viděl modernější a o mnoho lepší Death Race (Rally smrti). Bodování nemělo chybu, stejně tak i auta. Přesto slabší podívaná. 45 %

Jezero (1999)

Průměrné béčko natočené na překrásném jezeře s obřím krokodýlem, kterého má jako domácího mazlíčka stará babi, které krokodýl sežral manžela. Skutečně jsem čekal něco lepšího.

Den nezávislosti (1996)

Pro oko dobré efekty, pro Američany národní film, pro pouhého evropana alien-amerikanismus. 75 %