• Krátkometrážní

Autosalon (2005) (pořad)

Nikdy mě pořady o autech moc nebraly, ale od doby co tam představují a testují i motorky, tak na Autosalon občas kouknu.

Návrat divoké prérie (2010) (TV film)

Úžasná a nádherná krajina nazývaná "americká serengeti" u které se skupina dobrovolníků i kvalifikovaných vědeckých pracovníků snaží obnovit a zvýšit počty původních zvířecích obyvatel, které člověk málem úplně vyhubil.

Neporazitelný (2002)

Film o vězeňských zápasech v boxu, který kromě pár dobrých herců, nemá nic extra, čím by diváka dokázal přesvědčit o svých větších kvalitách. Zápas vězeňského mistra v boxu proti současnému mistrovi v těžké váze, který se ocitá se ve stejném vězení a jen regulérní zápas ukáže, kdo je skutečným mistrem. Horší 3* 50%

Zabijácké klany (1976)

Jeden z mála HK filmů, který má přes výbornou choreografickou stránku i příběh obohacený o intriky, zdary a vraždy, což je opravdu příjemné zpestření, oproti statickým studiovkám s identicky nalajnovanou předlohou bez příběhu, kde se hlavní důraz kladl pouze na kung-fu a hloupé grimasy. 75 %

36. komnata Shaolinu (1978)

Svým podáním jedinečný film, představující výcvik šaolinského mnicha, který od naprostého laika dosáhne nejvyššího stupně umění kung fu, nejprve hnaný odhodláním a pomstou, poté vědomostmi a touhou po spravedlnosti. Na svou dobu jedinečný film. 75 %

Návrat do 36. komnaty Shaolinu (1980)

Velká dávka humoru a dobré akce, která mě dokázala přesvědčit o svých kvalitách stejně jako tomu bylo u 36.komnaty Šaolinu. Pro mě osobně lepší než první díl, díky nezaměnitelnému humoru i podání příběhu hlavního hrdiny, který ačkoliv nevědomky, dosáhne nejvyššího stupně umění kung-fu. I zde jako u prvního dílu zdlouhavý nudný začátek. 75%

1000 míst, která musíte vidět než zemřete (2007) (seriál)

Nemůžu dát 4*, i když bych je dal velice rád, ale páry které dokumentem provází mě prostě vůbec nezajímají. Nejlépe to vystihnul: shyster, přesto je v pořadu k vidění spousta krásných míst, které by opravdu stálo zato navštívit. 60 %

K2: Smrt na vrcholu světa (2009) (TV film)

Jen málokterá hora si již vyžádala tolik lidských životů jako právě K2, ale přesto je jedním z největších lákadel na pokoření. Dokument zachycující nejen krásy hor, ale i jejich stinnou, nebezpečnou a pochmurnou část. 75 %

Opravdový MASH (2010) (TV film)

Zajímavý dokument o pravé jednotce MASH (Mobile Army Surgical Hospital) v korejské válce a o tom jak dala vzniknut populárnímu TV Seriálu - M.A.S.H.. Dokument ukazující pravou tvář války a zároveň porovnává seriál s realitou. 80%

Kdyby... (2008) (TV film)

Fiktivní dokument o tom co by se možná stalo, kdyby jsme se rozhodli bránit, místo podvolení se Mnichovské dohodě a následnému odsunu z pohraničí. Vzpomínka na všechny, kteří chtěli bránit svou vlast a věřili v naší svobodu. Spousta zajímavých archivních záběrů. Dokument, který osloví především fanoušky II. světové války, československého opevnění a pamětníky. 60 %