• Rodinný

Maharal - Tajemství talismanu (2006)

Takoví Lovci pokladů po česku. Mě to osobně velice bavilo, protože to bylo promyšlené a kdyžtak historicky doložené, že takové věci mohli existovat. Excelovali tu dva skvělí herci a to Bořivoj Navrátil, pro kterého to byla poslední hlavní role ve filmu a Maroš Kramár, který se spíše teď věnuje moderování. Sympatické výkony podal i Matyáš Valenta, Tomáš Materna a Adriana Neubauerová, kteří hráli děti, hledající poklad.A v poslední roli se tu objevil i Radovan Lukavský, který rok po premiéře zemřel.75%

Ať žijí rytíři! (2009)

Velice povedená pohádka, jak po stránce scénáře a děje, tak i po stránce herecké. Režisér si vybral do filmu talentované herce jako např. Štěpána Krtičku a Jana Komínka a úspěšně tu sekundují hercům jako Davidu Prachařovi, Matěji Hádkovi, Jirku Strachovi nebo Pavlu Kříži. A byla to poslední role Mileny Dvorské, větší prostor teda měla ve stojmeném seriálu.70%

Život je ples (2012) (seriál)

Seriál, kde si zahráli nejlepší herci českého filmu, ať už KVĚTA FIALOVÁ, ALENA VRÁNOVÁ, JANA ŠTĚPÁNKOVÁ, DANIELA KOLÁŘOVÁ, IVA JANŽUROVÁ,RADOSLAV BRZOBOHATÝ a další.Sympaticky jim sekundují i mladší kolegové jako Adam Mišík, Štěpán Krtička, Mirek Etzler nebo Lenka Vlasáková. Jen škoda, že pro pana Brzobohatého to byla jedna z posledních rolí.

Strašidla z Vikýře (1987)

Jeden z nejpovedenějších dětských filmů, at už díky vykýři a hlasu Bohdalové nebo díky skvělému dědečkovi Hrušinskému a nebo Papundeklovi Somrovi. Když ji vidím v televizi, tak si vždycky vzpomenu, jak jsem na ni ujížděl v dětských letech. Dávám ji 70%

Saxána a Lexikon kouzel (2011)

Když to budu brát jako nový film a zapomenu, že to má být pokračování Dívky na koštěti, tak to je docela koukatelné, i když tam zplácali většinu Vorlíčkových pohádek a filmů do 1.Pro mě zklamání bylo, když Bronislava Poloczska daboval pan Vlach. Nehodilo se to k němu. A druhé zklamání pro mě bylo, když jsem zjistil, že Štěpán Krtička tam jen dabuje a nehraje tam. Ale jinak koukatelná pohádka, lepší než Z pekla štěstí, ale musím zapomenout, že to je dvojka původního filmu.tak dávám 50%.

On je žena! (2005) (seriál)

Nápaditý seriál, na kterém se scénaristi docela vyblbnuli. Některé postavy jako redaktora Žulvu,hrál jej Radek Kuchař, mohli hrát sympatičtější herci, ale co už se dá dělat. Hlavně se mi líbil Kraus, Řezníček a excelovali tu Chýlková s Bohdalovou. A Stropnický tu měl předpřípravu na jeho budoucí moderování hlavní zpravodajské relace na Barrandově.( I když trvalo jen krátce, protože jej zrušili) dávám 60%

Redakce (2004) (seriál)

velmi povedený seriál, některé díly byly lepší a některé zase chtěli lepší scénář, ale celkově se mi to líbilo. Taky to byla jedna z prvních rolí dětské hvězdy Matyáše Valenty, známého z Maharalu či Ulice. Dávám 65%

Hrozba z temnot (2009) (TV film)

průměrný horor, sledoval jsem to dnes na coolu a mezi tímto filmem jsem koukal i na jiné kanály. Když jsem to tam pak vrátil, tak se stalo hodně věcí,ale pořád sem věděl, co se děje.Takže nepotěší, ale ani neurazí.40%

Batesův motel (2013) (seriál)

Po 6dílech hodnotím jako nejlepší seriál z poslední doby, co mě opravdu chytil. Po shlédnutí každé epizody netrpělivě čekám na další díl, abych věděl, jak to bude pokračovat. Skvěle rozehraný seriál, tak doufám, že jej tvůrci v posledních čtyřech epizodách nezmrší. Doporučuju ke shlédnutí a vyzdvihuju výkony Freddieho, Maxe a Very