• Rodinný

Vetřelci a lovci - Užij si se psem (2012) (epizoda)

Mě se moc líbila tato série, byly to příběhy zase o něčem jiném, než jsou klasické kriminálky a blýskla se tu Simona Stašová a hraje tu můj oblíbený Jiří Dvořák.80%

Vetřelci a lovci - Zrozen bez porodu (2009) (epizoda)

Vetřelci a lovci - Krutá nevěra (2012) (epizoda)

Můj vysvlečenej deník (2012)

Tento film mě opravdu nebavil. Asi to byl film spíše pro ženy, ale já jsem se u tohoto filmunudil a koukal jsem na něj snad na třikrát, protože jsem vždy po 40.minutách ztratil trpělivost. Škoda, oběvilo se tu spousta dobrých herců. 30%

V peřině (2011)

Mě se tato pohádka líbí. On to je spíš Muzikál, ale pro mě to je pohádka. Sympatické výkony herců, hlavně komického Rodena a jedna z mála rolí Filipa Kratochvíla, syna Lucie Bílé. 70%

Láska je láska (2012)

Neurazí, ale ani nepotěší. Takový průměrný český film, který se snaží ukázat, že ani slepota, nemusí být por život handicapem.50%

Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

ONDŘEJ SOKOL NEZKLAMAL. Jinak mě v tom filmu toho moc nebavilo, celé to bylo takové moc dlouhé, sice Ivanka i Kotek to zahráli dobře, ale když jsem všude četl o tom filmu, tak jsem čekal fakt trhák, který se nekonal.Dávám 55%

Školní výlet (2012)

Průměrný český film, přiznám se, že Pamětnice mě bavila více, ale jinak to byl příjemně strávený čas.Z Magnuskovy produkce je to jeden z lepších filmů. Bohužel v poslední roli se tu objevil Bořivoj Navrátil, Pavel Vondruška v jedné z posledních i Jiřina Jirásková. Právě od Bořivoje Navrátila oceňuji jeho výkon, protože už v době natáčení bojoval s rakovinou a musel mít velké bolesti a odvedl výborný výkon. Jen nechápu,proč tu Magnusek nechal jména postav z Pamětnice,když tam postava Švormové zpěvačka žijící v Usa nebyla. A se zvukem,aby bylo dobře rozumět Lipskému,který bohužel tu mluví špatně,si nikdo práci nedal. dávám filmu 40%

Pamětnice (2009)

Neočekával jsem, že film, kde hrají samí staří herci by mě bavil. Kupodivu, tam hráli ti nejlepší herci českého filmu, jako pan Lipský, Somr, Zindulka a další a z žen Květa Fialová, Libuše Švormová nebo babička Libuška Havelková. Zajímavý děj, docela to odsýpalo, bylo tam pár vtipných momentů a pan Magnusek tu ukázal, že umí psát a točit i docela normální filmy. 40%.