Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Když se mi okamžik líbí, nechci si ho kazit fotografováním, chci si ho užít. To je pro mně myšlenka, která vlastně není podstatná pro tento film, ale já si to vzala, protože je to můj pocit, když fotím. Ale jinak nádherné záběry přírody, jen mi vrtá hlavou, kde se tam uprostřed moře vzal ten kus jeho dortu nebo koláče. Je to takový zestárlý Harry Potter.

Pošetilost mocných (1971)

Na tyto francouzské komedie s Fuńasem nebo Pierem Richardem a les Charlots jsme kdysi chodili do kina a lidi se smáli ještě když šli z kina. To už dnes nevidím, ale je to asi tím, že než vyjdou z kina nacpou se hamburgry. Nejvíc se mi líbila počáteční scéna se sluhou : Dal bych si vajíčkoo. Ono taky dabing pana Filipovského byl úžasný.

Kravaťáci (2011) (seriál)

Tys mi lhal. Já? No jasně jako dycky. Strašné. Jediný, kdo mně baví je Luis jen kvůli němu to někdy vydržím se dívat.

Wild Wild West (1999)

Super film plný technických nápadů a vychytávek. Pamatuji si, jak moji kluci byli nadšení, když se na film dívali a byli čím dál nadšenější. A opravdu, člověk nikdy neví, kdy se mu může hodit velmi silný magnet.

Notting Hill (1999)

Takový intelektuální humor, na mně až moc. Přiznám se, že jsem to nevydržela ani deset minut. A co zítra? Já myslel, že už letíš. Ne, mám zlomené křídlo. Brrrr Jedna hvězda Hughovi, protože je fajn chlapík.

Kancl (2014) (seriál) odpad!

Šílená cypárna a za peníze poplatníků.

Housata (1979)

Je to moje nostalgická vzpomínka na intr. Realistický pohled na tehdejší dobu. A nástupy zas nebyly k zahození . Moc se mi líbila Yvetta Kornová byla přesně jako já.

Obchoďák (2012) (seriál)

Nechápu, proč tento seriál má horší hodnocení než Vinaři. Osudy jsou uvěřitelné je to jako v životě.

Vinaři (2014) (seriál)

Šílené to slopání a ten dialekt....Je smutné, že Jitka Smutná hrála roky v Ostravě v divadle a ve Vinařích jí vyjde z huby věta : , Jedině, když se umeješ . '

Polopatě (2013) (pořad)

Moc dobrý moderátor, který nikomu nic nenutí.