Doktoři z Počátků (2013) (seriál) odpad!

No výborně. Hnůj jménem Ordinace v růžové zahradě se nám přesunul do zaprděné vesnice a změnil jméno a postavy. Bravo TV Nova! Rozhodně se na to budu dívat, nenechám si přece ujít to vzrušené, napínavé životní příběhy, milostné aféry a neuvěřitelně inteligenntí humor....co takhle na*rat? Kam vy scénáristi na tyhle hovadiny chodíte...

Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas (1994)

Jsem názoru, že se kvalita dílů trilogie stupňuje směrem dolů. Ze všech tří dílů je tenhle nejméně zábavný, avšak stále není k zahození. Pořád mu nechybí dávka typického potrefeného humoru a skvělých výkonů Leslieho Nielsena. Určitě je to komedie hodná vidění.

Divoký Stomp (2007) odpad!

Větší kus lejna jsem dlouho neviděl. Snad celý film je o tom, jak parta rádoby drsných odporně vydutých niggas předvádí trapné tance připomínající pohyby mentálně retardovaného dítěte. Všichni se tam pořád sobě navzájem vysmívají a všichni se tváří jako vládci vesmíru. Naprostá trapná ubohost. Div jsem nevyvrhnul snídani.

Diktátor (2012)

Nemůžu si pomoct, ale tenhle film je pro mě jen průměrnou komedií. Nijak zvláště jsem se nepobavil a upřímně jsem se zasmál asi jen jednou. Jinak jsem se celou dobu spíš usmíval. Je to takový komický a odlehčený příběh jednoho kreténského diktátora, který si sám sebe zčásti uvědomí a získá nový pohled na svět. Bohužel je celý film prošpikovaný až trapnými nechutnostmi, na které já si upřmně nepotrpím. Někoho možná velice rozesmívají, mě ale ne. Spíš na téhle komedii oceňuju některé politicky nekorektní narážky a především ten závěrečný proslov "Představte si USA jako diktaturu" se mi zdál velmi výstižný a pobavil mě. Abych to celkově zhodnotil, zhlédnutí této komedii nelituju, docela jsem se i pobavil, ale není to taková pecka, jak mi někteří kamarádi předkládali. Já bych řekl "průměr", a proto dávám 3 hvězdy.

Alvin a Chipmunkové 2 (2009) odpad!

Ještě blbější a trapnější než první díl. Zase se mi chce zvracet!

Alvin a Chipmunkové (2007) odpad!

Tenhle film je učiněný trapas. Už tou děsnou volbou pisklavých nepříjemných hlasů veverek mě tvůrci filmu svoje "dílo" zhnusili. Navíc je to naprosto nudné a ubohé. Vůbec ta volba postav - samé buchty, které natřásají zadky a nažehlení šampónci nebo hustí drsňáci. Stejná logika jak u Muzikálu ze střední. Prostě je to trapárna. Ať raději natočí skutečné veverky jak lezou po stromech :)

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Ten chlap je naprostý magor. Hodně ho obdivuju. Výkony, které předvádí, jsou jednoduše nadlidské. Pořád nám ukazuje, že přežít se dá lecos, jen to chce mít know-how a hodně pevnou vůli. A některé jeho rady je dobré si zapamatovat, i když by se člověk do těch situací dostat za nic na světě nechtěl. Opravdu jeden z tahounů na Discovery!

Rosamunde Pilcher - Nancherrow (1999) (epizoda) odpad!

Když jsem měl tu příležitost zhlédnout kousek filmu, začal jsem mít sebevražedné nálady. Větší odpad jsem opravdu velmi dlouho neviděl. Něco tak trapného, nudného a ubohého snad nelze stvořit. Vzhledem k tomu, kolik dílů Rosamunde Pilcher existuje, by měl být původce tohoto nápadu exemplárně zlikvidován. Ať vás ani nenapadne dívat se na to. Riskujete život.