Výlet s mámou (2012)

Tak to byla prvotřídní nuda. Nepamatuji si, kdy naposledy jsem viděla tak nemastný a neslaný film o ničem.

Mother's Day (2010) odpad!

Na prvním místě se patří napsat, že tohle vážně není horor. Ve zkratce je to jen nechutně násilný film, který se pochopitelně změní ve vyvražďovačku té nejpodřadnější kategorie. Teď k meritu věci. Co si o sobě ten člověk, který to napsal a zrežíroval, myslí?! Ten děj byl nemožný, postavy tak hloupé, že musí i dítěti dojít, že je to za daných okolností absurdní chování. Nesmírně mě to uráželo. PS: Je to nechutný film a když si představím, že na tomhle násilí paraziti vydělávají peníze, je mi zle.

Mrtví a neklidní (2013)

Můj první údiv přišel, když se mi vůbec do ruky tento film dostal. Ještě větší se dostavil při zjištění, že se mi ten film líbí. Takhle přesně mělo vypadat Twilight. Hnusný zombík (resp. upír), který se zaláskuje a chce, aby se ho ta holka nebála, přičemž pár minut předtím sežral jejího kluka :D. No perfektní! To není jako ten blábol, kdy nás chtěli přesvědčit, že ti uhlazení a načančaní upíři jsou nebezpeční a jak je ta hlavní hrdinka Twilightu odvážná, když se ho nebojí. Pche. Nakonec se mi líbila celá ta myšlenka, že se na film se zombíky šlo jinak.. nakonec kooperují s živými. Povedené. Pobavila jsem se :).

Čtyřicítka na krku (2012)

Uznávám, že je to velmi průměrný film. Nic nového nepředvede, navíc, když jsem viděla stopáž, tak jsem to chtěla vypnout hned na začátku. Ale když jsem překonala úvodní trapnosti manželského života v podání dvou pro mě křečovitých herců, skvěle jsem se pobavila. Některé vtípky mě jednoduše dostaly, což se mi u komedie nějakou dobu nestalo.. Proto je mé hodnocení takové, jaké je.

Zatímco spíš (2011)

Zajímavý nápad, mizerné a odbyte zpracování. Bylo mi to dlouhé se neustále pohybovat mezi recepcí a pár byty. Bylo to spíš divadelní, než filmové představení. Ke konci filmu už opadávala moje zvědavost a to určitě není to, co bych od filmu chtěla. Konec měl pro mě trpkou příchuť, protože to skončilo tak nějak všelijak a zároveň nijak.

Mama (2013)

Já buďto postrádám jakýkoliv mateřský cit, anebo španělům, kteří jsou v hororech jednička, dochází síla. Mama je totiž velmi průměrným slabým lekačem. Ze začátku jsem se na ty klišé lekačky, které sází pouze na hlasitost doprovodných zvuků, chytala.. ale pak už to bylo jen otravné. Ráda oceňuji detaily, kterých si divák musí sám všimnout, ale když ke všemu nacpou "děsivou" hudební vložku, je po všem. Nehledě na to, že ta Mama nebyla vůbec strašidelná, neopřádala ji žádná zajímavá záhada.. Nic nevysvětlili a konec to jen vše završil. Nebudu už prozrazovat víc, ale Mama je pro mě zklamání, které upadlo do průměrné šedi.

Stážisti (2013)

Za alpskými velehorami, za atlantským oceánem a tisícem větších i menších měst se nachází království Google, které vládne technologickou silou a je zde možné úplně vše. Ale co naplat.. byla to pěkná pohádka :). Vůbec by mi nevadilo mít takové pracoviště a tak blízké spolupracovníky. Byla to perfektní promo akce googlu. Lepší nápad už mít ani nemohli. Jen škoda, že je to jen film, kde bylo zase plno klišéé.

Hledání Jana Wericha (2011) (TV film)

Nakej Vit Olmer mi drze przni pamatku na Jana Wericha. Jako nevim, co mi o Werichovi reknou romove na uradu prace, dalsi romove v panelaku, anebo mala decka ve skole.. To je snad spatny vtip? Jen ten posledni zaznam Wericha me rozlitostnil... Je to skutecne nespravedlive, jak nase tela chradnou.

Šťastlivci (2008)

Můj základní problém, co se tohoto filmu týče je, že jsem pacifista. Jakákoliv forma války, je pro mě nepřijatelná a může si ji Amerika obhajovat jakýmkoliv sebe ctnostnějším způsobem a vojáky prohlašovat za hrdiny jak chce. Ovšem netvrdím, že z řad českých zasloužilých veteránů, není někdo hrdina. Forma přátelství a lásky je sice příjemně ztvárněná, ale nemůžu se prostě zbavit pocitu, že takovéto ospravedlňování války, je mi proti srsti.

Stopky lásky (2009)

Podle mě je tam vynikající hlavní myšlenka. Takové lásko stopky jsou fascinujícím nápadem. Zajímalo by mě, jak rychle by se to zvrhlo, kolik rodin rozvrátilo a kolik lidí naopak spojilo. A scénář celkově se mi líbil, mělo to náboj i děj. Příjemný romantický film. Má jednoznačně mé doporučení.