Banán (2010)

Tak to nemá chybu!! Roztomilost maximální, humor maximální, originalita bez konkurence! Musím to vidět znovuuuuu

Oktapodi (2007)

Láska je opravdu jediný div světa. Jen mi trochu scházel konec, nezdá se Vám ? :-D

Cedulky (2008)

Zkuste si prožít s hlavním hrdinou minuty osamění a nepochopení společností, a pak najdete někoho, kdo Vám rozumí. Velmi zajímavé.

Skhizein (2008)

Silně mě to naplňovalo emocemi. Když je špatně, tak může být i hůř. Tak z toho jen tak neusnu.

Láska až za hrob (2009) (hudební videoklip)

Jo, když člověk potká špatný lidi, tak ho mnohdy ani správné chování nezachrání. Nedivím se, že se to stalo hitem. Je to vážně velmi originální vyjádření lásky.

One Minute Fly (2008)

Přesně pro mě. Veselé, roztomilé a smutné najednou. Ve 4 minutách Vám stačí připomenou rychlost a pomíjivost života a že někdy se věci udějí o Vás bez Vás ;) Rozveselilo a rozesmutnilo mě to v jednom. Rozhodně si to zopakuji!

Pixely (2010)

Moc hezky zakomponované starší hry do moderního new yorského života. Opravdu strašně milý a šikovný snímek. Nebojím se ho tak vysoce ohodnotit, i když v něm nebyla žádná velká životní moudra k zamyšlení :) Věnujte tomu své 3 minuty..

Den & Noc (2010)

Perfektní a šikovné:) Víc takových počinů..

Otravný pomeranč (2009) (seriál)

Jsem ujetá na veškerých takových směšných výtvorech. A je zde absolutně vydařená hlavní postava, která díky své "protivnosti" boduje a zaujme diváka:)