Tančím, abych žil (2006)

Antonio ve slaďáku.. No jsem ráda, že ohledně tohoto snímku mi film s ním nenutí už ani můj přítel.

Ecce homo Homolka (1969)

Nemůžu si pomoct, ale vždy to na mě působilo negativně a trochu pesimisticky. I když velmi oceňuji český film na přelomu 70.let, nemohu překonat tyto svoje negativní emoce.

Noc v muzeu 2 (2009)

Ztratilo to svou sílu... natočené jen z důvodu přiživení se na úspěchu prvního dílu, jinak to celé postrádá smysl.

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

V roce 2003 jsem si myslela, jak jsem IN, když něco takovýho sleduji. Teď už mám naštěstí dost rozumu, abych uměla jít sama proti proudu nechutných hororů. Není to o tom, že by mi vadila krev, ale nepochopím tu nesmyslnou touhu točit nechutný a zcela zbytečný mučení lidí. Tuhle otázku mi asi nikdo nezodpoví..

Texaský masakr motorovou pilou: Počátek (2006)

Opakuji se už po několikáté a sama jsem si dřív myslela, že vrcholem hororu je něco podobného. Ale proč? Proč se musí točit "horory", kde je dlouhé a nesmyslné týrání lidí? Co je na tom strašidelnýho? Je to dost nechutný, když vezmu v úvahu, že někteří lidé si skutečné prožili násilí. Nepřestanu proti tomu zbrojit, protože mě to unavuje a jsem zděšená z toho, že někdo je z takových filmu v sedmém nebi! FUJ!

Harvie Krumpet (2003)

Krásné motto na závěr zní: "Život je jako cigareta, vychutnej si ho až do konce!". Jsem absolutně ohromena! Je to tak nepozlacené, nezabalené nic do pěkného papíru, protože to vše krásné je ta samotná podstata, která to nepotřebuje. Škoda, že nemohu hodnotit víc než 5. Absolutně moje emoce vygradovaly a to všechno bez toho pozlátka v podobě "smutné doprovodné hudby". Humor zde byl tak chytrý a nepředvídavý. Ou, já jsem si to tak vychutnala. Ráda to doporučuji všem, kteří mají rádi čirou pravdu.

Králíkova pomsta (2008)

Hustýýý.. obézní a trochu tupý králík šikanovaných gangem lesních mini tvorečků. A jak by to jinak mohl být ten správný hrdina, aby k tomu všemu neochraňoval malé bezbranné motýlky.. jak americké a proto mě překvapuje, že to z Ameriky nepochází :-D

Logorama (2009)

Komerční? Ano, ale s grácií. Na mě to působilo jako tragikomedie pod prohnilostí mega korporací a jejich marketingových štítů. Nejvíc se mi líbilo to, že jsem se tomu uměla zasmát. Neberte ten svět tak pesimisticky :)

Vincent (1982)

Tohle, že je z roku 82? Tak to smekám. Já když jsem to viděla, měla jsem za to, že to byl Timův záměr udělat takhle ponurou atmosféru. No a že do toho vložil svůj hlas skutečný Vincent Price, kterého obdivuji, jenom zvedlo moje pozitivní ohlasy. Byl to zajímavý poetický výtvor génia Tima Burtona. Musím si to pustit znovu, třeba mi to znovu dá nový význam :)