Růžový panter 2 (2009)

Tak tady se Zwart dostal trochu do formy a překvapivě to zvládl lépe než v jedničce... Steve Maritn a Jean Reno to je prostě nezapomenutelná dvojka...

Růžový panter (2006)

Trochu zklamání, ale protože Steva Martina prostě miluju musela jsem dát dvě hvězdičky a nemůže se upřít, že někdy to mělo jiskru a světlou chvilku, kdy se člověk mohl i pousmát... jako například "hambember" :o)

Ledové ostří (1992)

Krása to byla to se musí nechat... ale nejspíš jsem moc ovlivněná tím, že jsem dvojku viděla jako první, a proto je to pro mě trochu slabší, prostě jsem si zvykala na jednoduchost a pohodlnost dvojky a tohle je pro mě až příliš složité... tak a teď do mě kamenem :o)

Nováčci (2006) (seriál)

Ty seriály jsou čím dál tím horší...

Bláznivá škola (1996)

Bože, tohle je taková kravina, že bych to mohla vidět třeba 100x a pokáždé bych se válela smíchy... Úžasná parodie na spousty "výchovných" filmů, které se nám snaží neúnavně vštípit, že na tom nejsme ještě pořád tak "špatně"! Při tomhle opravdu jen zalehnout do měkkých peřina a nechat se unášet úchylným vtipem Jona Lovitze... takže slabší 4*.

Čtvery Vánoce (2008)

Tady platí čeho je moc, toho je příšliš, a tady toho bylo opravdu opravdu moc... i když každý má nákého kostlivce ve skříni, takto pošahané rodiny jsem už dlouho neviděla... od naprostého děsu tuhle komedii zachránila jedině Reese Witherspoon, a i když mám Vincenta opravdu ráda, tahle role mu moc neseděla.

Santa je úchyl! (2003)

Tak tohle je kravina na n-tou. Nevím jak někdo může udělat z tak krásnýho času jako jsou Vánoce takovou sprotstou komedii k posrání.

Nebezpečné pouto (2006) (TV film)

Thriller, který se točí dnes a denně. Mladý pár, který si koupí dům, a aby ho měli z čeho zaplatit přijmou do svého domu podnájemnici. Zprvu se zdá milá, poté se z ní stává nenasytná bestie, která jim dělá jen peklo. Zesměšňuje rodinu, poté přefikne Magan manžela a nakonec povraždí jejich přátelé a sousedy. Umírá, když jí hlavní hrdinka střelí do zad. Já bych za tu nevěru vypálila ještě jednu ránu do manžela, ale jak je na americký film jasné, manželka mu odpouští a všichni zase žijí šťastně až do smrti.

Tohle je Sparta! (2008)

Větší hovadinu aby pohledal. Já se divím, že to ty lidi vůbec napadne točit, tohle je ta nejhorší a nejtrapnější parodie jakou jsem měla čest v žiovtě vidět, a snad i přes své sebezapření bych měla hodnotit "odpad", protože na tohle musí mít člověk prostě koule!

Kokosy v pralese (1994)

Člověk by řekl, že je to fajn komedie, ale to by nesměl vidět Kokosy na sněhu... protože se to s tím nedá vůbec srovnávat.