Přemluv bábu (2010) odpad!

Jednoznačně odpad! Tady ovšem bohužel nešlo a nejde o politiku, ale 100% každého normálního člověka se to muselo dotknout hlavně kvůli prarodičům o kterých tam bylo hovořeno s neúctou s opovržením. Tohle bylo opravdu neuvěřitelné a já jsem rád jen za to, že jsem to viděl až teď, ono já jsem to radši ani vidět neměl, protože je ve mě zase rozzlobený muž a to jsem prostě nechtěl, když už se na mě to sluníčko nesměje. Nejsem komunista, nejsem milovník minulého režimu, ale také jsem toho názoru, že pokud se měli komunisté zakázat tak to mělo být po naši "skvělé" sametové revoluci a ne teď. Ještě, že nejsem ubožák co se nechává každodenně "masírovat" našimi velice objektivními sdělovacími prostředky. Ono ani nebylo málem poznat jestli je to jen prdel nebo nějaká ubohá agitka. Tyhle dva "umělce" jsem nikdy nemusel, ale teď klesli ještě níž. Nejhorší je ovšem urážka všech těch starých lidí, kteří žijí na vesnici a nejde o politické smyšlení, ale o jejich životy s kterými si tihle neherci nepěkně v klipu zahrávali, a kdybych někdy potkal toho smrkáče a mongola Mádla tak bych mu ze startu za tohle plesknul přes hubu! Za urážku mých prarodičů, kteří ano jsou komunisti, ale jsou mí a vždy se o mě s láskou starali! Hodnocení odpad! ten nejčernější a nejsmradlavější a tím pádem i 0%! Ubožáci!

Lovci lvů (1996)

Stavitel Val Kilmer se snaží postavit železniční most, čas do kterého to musí stihnout ovšem není jediným nepřítelem. Větším problémem jsou tajemní lvi terorizující dělníky. Proto na pomoc přijíždí slavný lovec Douglas. Začíná boj s Králem zvířat. Hodně se mi líbilo to napětí mezi člověkem a zvířetem. Chce se mi říci, že lev král zvířat to skvěle zahrál. Každá nová noc ve mě vzbuzovala napětí a čekal jsem odkud lev zase zaútočí. Trefné spojení lva s nadpřirozenými silami ve, které věřili místní domorodci. Opravdu fůra napětí. Hodnocení 4* a 80%.

Vzkaz v láhvi (1999)

Romantické drama při, kterém nejedna jemná dušička uroní slzičku. Musím se přiznat taky jsme ji uronil. Hodně dojemný příběh, který se ze začátku jeví jako příběh z "červené knihovny". Costner má zde hodně zlomené srdíčko a proto si do svého světa nechce jen tak někoho vpustit, nachází však spřízněnou duši a později i lásku, ke které ovšem není cesta zas až tak jednoduchá. Když si, ale lidé za něčím jdou tak to dokážou, to platí o našich hlavních hrdinech. Nesmím také zapomenout na Paula Newmana zde hrajícího otce Costnera, bez něj by to nemělo ten správný "šmrnc". Hodnocení 4* a 80%.

Třetí princ (1982)

Pěkná pohádka, ovšem něco mi na ni strašně vadí a do dnešního dne jsem nepřišel na to co to je. Nikdy už na to asi nepřijdu, pokud mi někdo neporadí. Asi to bude taková divná atmosféra, která z ni vychází. Jinak fajn dvojrole Trávnička a skvělé splněné úkoly trošku ulítlé princezny. To je to co se mi vybaví vždy kdy o této pohádce slyším. Jsem fanoušek jiných českých pohádek a proto průměr - 3* a 50%.

Ženy v pokušení (2010)

Velmi milé překvapení! Tři nádherné ženy v hlavních rolích, doprovázené muži, kteří pro ně udělají cokoli. Zajímavě protkané vztahové zápletky, kdy já fandil vztahu Vojty Dyka s Lenkou Vlasákovou - přišlo mi to takové "rajcovní". Opravdu zábava po celou dobu. Nakonec i smutek, který ovšem dal dceru s matkou dohromady a ukázal jim, že by pro ně nejdůležitějším měl být přece jenom vztah rodinný a i přes to všechno jsou chlapi na "druhé koleji". Hodnocení 4* a 75%.

Správci osudu (2011)

No tady byla ta náhoda až moc velká. Pokud ji ovšem někdo řídil tak to beru to je v pohodě, neměl bych nad tím tak přemýšlet. Ze začátku jsem si říkal, proč je hlavním tématem vztah dvou lidí, protože určitě by se dalo stavě na toto téma na jiných námětech. Pak mi to ovšem bylo vysvětleno a řekl jsem si, "no jo ono to tak asi nějak bude". Vypadalo to jako drama, které se nikam moc "nežene", nepřehání to s nějakým "fantasmagorováním", ale to by to nesměli být američani aby mě nevyvedli z omylu. Ve chvíli kdy se to tak nějak rozjíždělo tak nastoupily kouzelné klobouky, dveře, které byly bránami do jiných čtvrtí, musely se ovšem otvírat otočením kliky doprava. Správci osudu nevěděli o pohybu Damona pokud byl "skryt" vodou a proto ve finálních scénách pršelo, po chvíli bylo zase slunečno a sucho. Tak nějak jsem nepochopil kdo oni správci osudu byli? Byli to normální lidé, kteří řídí osudy za pomoci nějakých vymožeností? Nebo to byl nějaký jiný druh? Sice si zde stěžuji, ale jinak jsem se bavil. Hodnocení 3,5* a 70%

Futurama (1999) (seriál)

O délku parníku lepší zábava než u Simpsonů i když mi je ty postavičky stále připomínají. Zde si myslím, že tvůrci zvolili mnohem lepší cestu a to podle čeho se celou dobu drželi. Sice jsem viděl jen pár dílů, ale můžu říct, že jsem se bavil a nemusel jsem se vzdálit od TV jako o Simpsonů. Hodnocení 3* a 65%.

Nestyda (2008)

Oskara plně chápu i když jsem ještě ani zdaleka nedospěl do jeho let. Trošku se "obávám" abych takhle taky nedopadl a když se občas mrknu vedle sebe toho trošku bojím. Myslím si, že hodně mužů končí v takovéhle "pasti vlastního života" a je jen na jednotlivci jak se s tím vypořádá a Macháček to podle mě zvládl se vztyčenou hlavou. Vtipné scény, určitě i trocha toho mužského vzrušení, příjemné herecké výkony a dohromady to dává 3* a 60%.

Profesionálové (2009) (seriál) odpad!

Teď jsem od toho musel odejít, to se opravdu nedá poslouchat a ani koukat, tak trapné hlášky už jsem dlouho neslyšel a tak tupé herce taky ne, no ono nejde ani tak o herce, že jo, ti jsou fajn, ale bohužel musí říkat to co mají ve scénáři. Pavla Lišky je tam neuvěřitelná škoda. Zase na druhou stranu "seriál" alespoň trošku tahá z bahna do odpadu! On je to takový seriálový Kameňák. Hodnocení Odpad! a 5%.

Kukuřičné děti (1984)

Děti jako vražedné monstra, docela děsivá představa, která v tomto starším hororu ožívá! Taky jedinečný námět. Je na něm již vidět "zub času" a některé scény jsou k pousmání, jinak docela příjemná tísnivá atmosféra. Hodnocení 3* a 50%.