Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Jen co jsem vyšel z kina jsem si řekl: no páni, to už je opravdu konec! 10 let s Harrym bylo suprových , vždy bylo na co se těšit, buď nová knížka nebo film. Teď nezbývá nic než vzpomínat ...

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Tak pánové, už toho mám dost! Co si vlastně myslíte? My jsme tady první cenová skupina! Ty první světová skupino! To by sas musel jináč chovať, jináč tady obracať čoveče. Jenom za tu chvilu co su tady, no co. Tam mává jak na prvního mája, chce zaplatit. Ani si ho nevšimneš čoveče. Toďkaj ubrůsky nevymění, špinavé, nechá, hotové no vyřízené. No. Sa tady plůží jak nějaká lemra čoveče. Ty skupino, jak před infarktem tady chodí. Ty si myslíš že já jsem nějaký hňup ty hňupe.

Quadrophenia (1979)

Jasná volba pro fanoušky The Who a pro každého kdo se chce něco dozvědět o subkultuře Mods. Obsahuje mnoho velmi silných obrazových i hudebních momentů (příjezd do Brightonu - Get out, stay out). Jimmi sám vystihl celý smysl filmu: “I don't wanna be the same as everybody else. That's why I'm a Mod, see? I mean, you gotta be somebody, ain't ya, or you might as well jump in the sea and drown.”

Tuning (2007) (pořad)

Nejlepší seriál/dokument o tunningu. Chcete vidět jak vznikají nejkrásnější káry na západním pobřeží? Sledujte práci chlapů z West Coast Customs a určitě se nachvíli zasníte a představíte si jak si jdete pro auto svých snů...

Rychle a zběsile 5 (2011)

Nádherný návrat všech postav z předchozích dílů. Trochu mě překvapilo že se tam objevil Han, ono to hořící auto v Tokio Driftu nevypadolo moc dobře! Bohužel (či bohudík) se film o tuning proměnil tak trochu v akční střílečku. Prostě série přešla z Need For Speed na Grand Theft Auto. V některých ohledech je to dobře ale celkově by filmu nějaký ten závod rozhodně neublížil. (2x se závodní scéně přímo vyhli a to je u filmu tohoto ražení ohromná škoda) Ale celkově paráda, natuněný káry, holkym, prachy a chlast .... + otevřený konec ? třeba Vin Diesel ještě neřekl poslední slovo!

Karamazovi (2008)

Parádní film. Divadlo uvedené na plátno, jak jsme ho ještě neviděli, skvělé prostředí, výborně sekundující druhý děj a zasloužený Český lev.

Vyšperkuj mi káru (2004) (pořad)

Takový odvar Street Custom, koho baví tuning bude se mu to líbit, ale po něakých 10 dílech omrzí jelikož scénář je stále stejný a tu radost a pištění u každého odhalení auta fakt nemusím. Alespoň že se úroveň trochu zvedla po příchodu chlapíků z West Coast Customs. Jen jednu věc nechápu, proč musí do kufru strčit vždicky neakou blbost a ti lidi jsou z toho uplně nadšení, ale amíci to pochopí až před obchoďákem budou chtít dát nákup do kufru a uvědomí si že v něm mají bar, nafukovací plátno na promítání nebo neakou jinou zbytečnost.

Forrest Gump (1994)

"Sweet home Alabama, where the skies are so blue" aneb film o chlapíkovi z Alabamy jménem Forrest Gump s iq 69 který proběhl ameriku, vyhrál olympiádu a pak s poručíkem Danem koupil firmu na ovoce.