Mission: Impossible II (2000)

Velmi rozporuplná část " Nemožné " mise. Opět dobře vypadající efekty, kočky kam se podíváte a samozřejmě Tom Cruise :) I přesto všechno někdy příliš zmatený děj a okaté scény jsou nepříliš pěknou vstupenkou k filmu. Prostě Mission Impossible :)

Mission: Impossible (1996)

První a poslední nejlepší část z " Nemožné " mise :) Obsazení se zdálo už od pohledu zajímavé. Téma samotné a provedení je opravdu dobré. No jo no, musíme jít s dobou. Kaskadéři, počítačové efekty. To vše je u tohoto, ale i u následujících filmů na denním pořádku. Slušná dávka! :)

Seznamte se, Joe Black (1998)

Smutný, pravdivý, ale krásný film o pravdě, která čeká každého z nás. Jeden z mnoha filmů s nepříliš veselým závěrem, který ve Vás zanechá tolik dojmů, že je ani nelze kompletně sesumírovat v hlavě. Perfektní herecké obsazení dělá z tohoto filmu opravdu vyjímečnou věc.

Tři veteráni (1983)

Jedna z mála čs. předlistopadových pohádek, u které se po celou dobu děje nenudím a stále mám na co koukat a čemu se smát. Panu Lipskému se Tři Veteráni povedli do nejmenšího detailu a ve spojitost s panem Hrušínským se z filmu stává československá pohádková extra třída.

VyVolení (2005) (pořad)

Dvě hvězdičky opravdu jen a jen za moderátorský výkon Terezy Pergnerové a možná i za to, že celá první série byla opravdovou novinkou a patřila k těm lepším. Normální lidé, minimální přetvářka a další atributy. Rozhodně lepší než-li vedlejší VelkoBratrský pokus TV NOVA.

Big Brother (2005) (pořad) odpad!

Opravdový odpad se vším všudy. Stále stejné xichty večer co večer mi už doslova lezly na nervy. Doufám, že už se to nikdy nebude opakovat ...

Duety... když hvězdy zpívají (2009) (pořad)

Pokus o navrácení StarDance? Nevyšel. Jak řekli kolegové, opravdu chabý pokus o vrácení nevrátiltelného. Porota složená z opravdových " odborníků " mluví za vše. Tohle opravdu nemusím. Jedna hvězdička jen a jen za Terezu Kostkovou.

Jak básníci neztrácejí naději (2004)

Další z rozporuplných částí této " básnické ságy ". Na jednu stranu velmi pěkné a vtipné scény a příjemná vyváženost humoru, romance a těch opravdu správných trapasů. Na stranu druhou nepříliš vydařený pokus o navrácení do starých dobrých kolejí. Holt Kříž už není co byl a tak ani básníci již nebudou to co byli ...

Konec básníků v Čechách (1993)

Tak tento film opravdu patří k těm rozporuplnějším. Na jednu stranu vtipné scény a opět hezké přiblížení romance této doby a navíc - jsou to prostě básníci. Na druhou stranu jedna z nejméně vydařených částí této dá " ságy " a svým způsobem začátek jejího konce.

Jak básníkům chutná život (1987)

Dle mého názoru nejvyvedenější básníci. Platí prakticky to samé co u předchozích snímků. Humor, romantika to vše v perfektní podobě a hezky vyváženo. Škoda, že jsou ta pěkná léta pryč ;)