Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Tohle je bezpochyb to nejhorší, co bylo pořízeno na kameru a spatřilo to světlo tohoto světa. Ten svět je kvůli tomuhle ještě mnohem horší, než by byl, kdyby se tv hov*a nerozhodla deprese těch ubožáků toto sledující ještě prohlubovat. Je to úchyláctví této doby sledovat toto a já se stydím za český národ!

Prásk (1998) (pořad) odpad!

Odpráskněte někdo celou TV Nova.

Šéf na grilu (2011) (pořad)

O hvězdu lepší než Babicovi soploty.

Prostřeno! (2010) (pořad) odpad!

,,Dnes asi budeme žrát v domě, kde bydlí hostitel." ,,Dnes bych si dala párek." ,,Opravdu nemusím lososa." ,,Teto byt je opravdu velice útulný." Aneb jak nic natáhnout do téměř hodiny. Naprosto okaté ovlivňování soutěžících ze strany dramaturgie. Bláznivé, zbytečné, odporné, odpudivé. Prostě ať chcípne česká televizní kultura.

Blbý a blbější (1994)

Správně ujetá komedie, která tak nějak udělal Carreyho a dala tak světu novou unikátní hereckou tvář. Někdy je ta ujestot docela otravná, ale to se dá přežít. Na vymyšlení tohoto scénáře nic složitého, dokázali bychom to i u nás. Ale už nikdy bychom to nenatočili. U nás by to hrál Dejdar, režíroval nějaký 28 letý debutant a sponzorovala TV Nova.

Lovci hlav (2011)

Režisér Tyldum si zde skvěle pohrává s napětím, až dechberoucím napětím. V tomto filmu vysál snad jen co šlo z jistě perfektní knižní předlohy. Film, který nedovolí ani pauznout přehrávač. Libůstka vedle libůstky. Věčně dotěrný záporák a hrdina rovněž žádný katolík, jeho žena vlastně docela perverzní. Chladné a syrové jako počasí v Norsku. Film, který mě od prvního shlédnutí stále znovu láká k tomu si ho pustit.

Nezvaná (2009)

Hodně slabé tři hvězdy. Je to dost unilé a někdy nudné. Na druhé straně dobře zahrané od obou holek a finální rozuzlení je také fajn.