Vlk (1994)

Bez Nicholsona by to byla sračka, s Nicholsonem doplňovaným překrásnou Pfeiffer je to pecka! Kravaťák Nicholson, co se po nocích prohání po lesích a parcích, to je fakt nářez=). 84%

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Tohle je třeba mnohem lepší než předchozí. Děj má alespoň nějakou formu, není to tak trapné jako předešlý brak, ale nechat si ve filmu vrznout asi třináctiletého kluka - v americkém filmu??!! To bylo opravdu moc. A konec naprosto ultrakatastrofálně trapnej.

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Obrovská kupa hoven, slátanina, naředěná nastavovaná kaše, blbost, hloupost, trapnost, marnost a beznadějná nuda. Šíleně zbytečný film tím, jak je zmrven. Spíše je zmrven výběr scénáristy a dramaturga..

Prci, prci, prcičky (1999)

Velmi slabé 3*, 3. hvězda udělena jen za to, že některé věci zde zkultovatěly jako třeba: ,,To jednou na hudebním táboře.." =) Jinak se jedná o slaboučkou americkou komedii pro puberťáčky a puberťačky, která by mohla oslovit i starší, nedělat sama ze sebe tak stupidní podívanou. Ale je to pohoda a občas se zasmějeme. Ale takový více méně remake z roku 2009 se mi líbil víc a to je zahanbení pro tento kult.

Purpurové řeky (2000)

I když je film po právu spojován se Sedm, je nutno uznat, že jeho atmosféra je mnohem lepší. Je to jedna z nejlepších atmosfér, které znám a která se mi neokouká. Líbí se mi, jak film začíná zeširoka a postupně se zužuje do jednoho místa a času. Líbí se mi Vincent Cassel. Ještě 4krát více se mi líbí Jean Reno, který si tu vystřihl jednu ze svých nejlepších rolí, srovnatelnou s tou v Leon. A právě Reno dělá tento film dostatečně odlišným od Sedm, abych mohl odpustit Francouzům, jak se opičí. Ten konec je hold už takovej, možná by ho dnes chtěli natočit jinak, ale je to už takhle a nedá se nic dělat. Ale dobré bylo, jak v něm Reno dokázal tu hořkost trošku osladit tím svým ,,Nikdo ani hnout!" na dav policistů. Kapka vody na poušti, ale pobavila. ALE! Film není jen o konci, zváště ne tento. Je to všech předchzích +/- 80 minut nabitých vzrušující atmosférou (neodpustím si ji zopakovat), napětím, tajemnem a záhadami, které dostanou snad každého! 88%

Armageddon (1998)

Když se na tento film podívám jako na sci-fi, vůbec mi nevadí, že scénář je tak nereálný, je to zkrátka americké sci-fi! Film je opravdu skvělý! Je plný suprových hlášek, které nezevšední, je točen s americkou ,,lehkostí" a Bruce Willise je Bruce Willis - film dělá mnohem lepším, než by byl.

Drtivý dopad (1998)

Povedený katastrofický film, který netrpí přehnanou megalománií a kolosálností. Ovšem uzkoprsý také není. Scénář je velmi dobrý, jen mi přijde, že Morgan Freeman tu je jen, aby přitáhl diváky, jinak pro něj, co by pro prezidenta USA, není moc, co by říkal a jak by hrál. Proto je tu jedna z mála much tohoto filmu a to, že většina scének s Freemanem je trapná. Prezident USA, který v přímém přenosu poprvé informuje USA o tom, že svět je v ohrožení a hned začne vysvětlovat astrofyzikální jevy doprovázené animacemi, místo toho, aby předal slovo odborníkovi. Pro Morgana tu prostě místo není. Ale Elijah Wood a jeho role nezklame - další film, který přesvědčí, že to byl vždy dobrý herec. S jeho milenkou Leelee Sobieski už to zas tak slavné není, ale ta tu tolik důležitá není. Děj je napínavý, pochmurný, někdy mrazivý i dojemný. Efekty jsou dobré a vše je více méně realistické, až na tu raketu, která nakonec zbytek komety zastavila a na to, jak nám to ten Bílý dům ustál..83%

Temné stíny (2012)

Od mé oblíbené dvojice Burton a Depp jsem čekal více. Je ale milé, že opustili po delší době prostředí s pohádkovým nádechem a vkročili do nových vod. V dnešní době velmi populární téma upírů zřejmě způsobilo tu jistou letargii, kterou na mě působí ve srovnání třeba s Mrtvou nevěstou a Karlíkem a továrnou na čokoládu - v Dark Shadows se zde prostě tolik snažit nemuseli, film prostě náctileté publikum obrovsky uchvátí. Je zde málo, ale hodně postav. Počtem jich není moc, ale když se je rozhodne režisér či scénárista všechny ztvárnit do hloubky, je toho moc. A to nedokázal ani mazák Burton. Film se snaží každé postavě věnovat hodně, ale výsledek je neuspokojivý. Jako divák jsem byl nabuzen, že se podívám hlouběji do mnohých z nich, ale když přišly titulky, byl jsem zklamán, žádný hlubší pohled se nedostavil. Ale kdo čeká typickou Burtonovskou atmosféru, dostane se vám ji. Johnny Depp zpočátku šokuje svým vzhledem, ale časem si celkem zvyknete. No a k POMOvu názoru, že to bylo podobné Smrt ji sluší, tak podle mě jen posledních deset minut....70%

Hotel Paradise (2012) (pořad)

Jednu hvězdičku za to, že když jsem se na to jednou podíval, hrozně sem se musel smát a smál sem se ještě hodně dlouho, což dokáže jen málojaká komedie..:-D Náctiletý holky maj aspoň co sledovat a necpat se do věcí, do kterejch jim nic neni..:-).