Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Klasický americký celovečerňák, který se vyjímá především vynikajícím Deppem, si svou koukatelností, hudnou, napětím a nápadem 4* určitě zaslouží a ne že ne.

Hostel III (2011) odpad!

Žádná výjimka, sračka stejně jako předchozí 2 Hostely, snad jen říct, ať už se na to všichni vyserou.

RoboCop (1987)

Jakýsi kult, to je nepochybné. Ale kultovní se stala spíš postava, než tento snímek, protože na něm jaksi nemá nic moc být kultovního. Kam se to hrabe na Termináora nebo Predátora?

Pach krve 2: Cesta nikam (2007) odpad!

Mám rád horory, vyvražďovačky, krváky, OBČAS rozpáraná těla a to všechno, ale tohle? Tohle není nijak hororové, je to zkrátka jen neuvěřitelné nechutný a blbý a zase nechutný. Jestli si režisér myslí, že nechutností docílí HORORU, je úplně mimo mísu a vrátí se zpět k masturbaci před fekál pornem.

Xena (1995) (seriál)

Tak jsem viděl na Coolu po dloooooouhých letech pár dílů a uvědomil jsem si, jaká je tento kultovní film, který jsem jako kluk sledoval, slátanina.

Návrat do budoucnosti III (1990)

Před natočením tohoto filmu si asi hodně lidí říkalo:,,PROČ? PROČ Back to the Future ve westernu? Co to má jako být? Ale hle? Ono je to naprosto oslňující! Pro mě lepší než dvojka a nejkoukatelnější z celé trilogie. Výborně zvládnuté po všech stránkách. A buďme rádi, že řekli:,,A dost! Čtyřka už nebude." Kdo ví, jestli by se ke třem brilantním filmům dala udělat rovnocenná čtyřka....

Návrat do budoucnosti II (1989)

Jednička je hold jednička, tohle bylo o něco slabší, ale nijak, aby se to nedalo označit rovněž za klasiku a za film, na kterém vyrostlo a ještě vyroste hodně dětí.

Návrat do budoucnosti (1985)

Velká klasika a i díky tomuto faktu dávám 5*. Není nad šíleného vědátora Christophera Lloyda =).

Pro hrst dolarů (1964)

Eastwood je tu jako nezkrotný býk mezi o tolik slabší smečkou vlků, kterou nezachrání ani její početní převaha. Eastwood tu není jako nějaká bezpáteřní krysa, nikomu nepodlézá, nikoho se nebojí. Všechny má v prdeli a dělá jen to, co zrovna chce. Je to prvotřídní podívaná která jen těžko zestárne.

Agent bez minulosti (2002)

Toto je špionážní film dle mého gusta. Zde je to vše jak na jaře, všechno mladé, svěží, vzrušující, nespoutané, vábivé a díky té nejistotě, co se to vlastně děje i drsné. První i poslední opravdu dobrý film této trilogie.