Univerzální voják: Zpět v akci (1999)

Tak toto prekračuje všetky medze, tak skvelá jednotka a tak úbohé pokračovanie a to je tu rozpočet veľmi solídny, neviem kam tie peniaze išli, ale do kvality určite nie. Musíte mať silnú vôľu, aby ste vôbec dopozerali tento skvost kinematografie.

Veštiareň (2010) (pořad) odpad!

Tak toto je už sila, ale vedel by som si predstaviť aj horšie: Vyveštím vám prostredníctvom obrazovky, z ruky :D. Zaujímavý počin siahajúci na úplné dno so snahou vyťažiť prostredníctvom televízie ešte aj tie posledné peniaze, čo nám Fico nezobral...

Výkupné (1996)

Tak prvú polovicu to bolo nemastné neslané, taký priemer, ale čím ďalej, tým to naberalo kvalitu, a asi v polke, keď bol ten zvrat alá teraz bude šéfom Gibson, tak to začalo mať šťavu a takmer to bolo dokonalé.

Ocelová pěst (2011)

Dobreee, Hugh Jackman sa sem hodí aj jeho rola dobrá, súboje sú na jedničku, perfektná sci-fi zábavka

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Oproti jednotke neskutočne temná, napínavá, vyspelejšia, ale trošku zadumená. Efekty dostali šmrnc, osobných súbojov je tam pekne, nudiť sa ani len neopovážim.

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Asi najslabší film ságy a aj tak dávam 5, pretože každý ten príbeh je super, tento Star Wars je najviac pre deti, ale to mi nevadilo, zato efekty a vizuál (Roboti) sú krásne prepracované, škoda tej bitky pri lodiach obchodnej federácie, ako to tam jeden chlapec všetko zničí, ale ok. No a obsadenie, McGregor alebo Neeson, Portman, tak to ruka hore. Jarjara mám rád, ale troška pojedol toho napätia, čo je na škodu.

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Návrat Jediho je najviac sci-fi z celej trilógie (4 5 6), bitka pri hviezde smrti je dychberúca, ale chýba tomu tá temnota z epizódy 5, myslím, že ju definitívne zakopali našimi malými obyvateľmi endoru, ktorý boli síce zábavný, ale radšej niečo iné tam mohlo byť. Ale to je len tých 10 % čo uberám filmu, inak je to Neskutočne parádne sci-fi.

Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)

Toto je ten film, ktorý som pozerával každý týždeň na kazete, a vždy som sa bavil, pán zábava, toto je kultový film, toto je tak prepracované ako kocka so siedmimi stranami. Dokonalé dielo, najlepšie z originálnej trilógie, najtemnejšie...

Avengers (2012)

Najviac som sa tešil na Thora, Ironmana, ale dostal ma Nick Fury. Takéto spojenie bol odvážny krok, ale vydaril sa tak monumentálne, že pri filme som mal zimomriavky každú chvíľku, Odpoveď na otázku, ktorá komiksovka je najlepšia je: Všetky dokopy :D