Nespoutaný Django (2012)

Najprv som bol sklamaný, potom po cca 20 minútach až po prestrelku (nechcem písať spoilery), to je tak fantasticky napínavé, jasných 100%. Lenže potom prídu pre mňa nepochopiteľné situácie, ako sa zachoval Zubár a Django, až po koniec. Prestrelka až moc krvavá, zas paródiu na fŕkanie krvi, by som si predstavoval v bláznivej komédii. Všetkého veľa škodí. Toto sú pre mňa veci, ktoré mi vadili. A teraz k tým, pre ktoré sa oplatí vidieť tento film. Herci, Herci Herci. Bravúrne zahraté od hlavnej postavy, cez Waltza, DiCapria až po perfektného L. Jacksona. Tarantino ma nesklamal, a scénky narežíroval pútavo, a aj naozaj dhá sedavá scénka nenudí. Moje hodnotenie je presne 85 %.

Kouzelníci (2013)

Ja som sa dobre bavil, samozrejme ťahákom filmu bol Jim Carrey, ktorý by si zaslúžil o štipku viac priestoru. Konečne bláznivá komédia, kúzelníkom ale chýbalo viac gagov, niektoré nemali šťavu, iné zasa miestami prehnané, jedna až moc, len si neviem spomenúť, ktorá to bola, stále mi to vŕta hlavou.

Světová invaze (2011)

Trocha zhurta to začalo, potom priemer,, až na koniec ma posledných 20 minút prehovorilo k 4*. Vizuál mega super, zvukové efekty tiež. Dlho som si zvykal na kameru, hudba dobrá, herci dobrý, dej bol naozaj jednoduchý, ale to ma až tak netrápilo. 70 %.

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Chýbali mi tu herci z jednotky, aj keď tu hral Willis a Johnson, aj tak o dosť slabšie obsadenie. Ani efekty (Až na lietajúce bitky na skalách) sa nechytali na jednotku, dej o dosť slabší, chýbali mi flashbacky z jednotky, ktoré dotvárali film. Proste taká slabšia jednotka, no stále zábavná popcorn maškaráda.

G. I. Joe (2009)

Uplná debilina, hovadina, non stop akcia totálne presýtená počítačovými efektami, dej bol slabučký, ale čo ma po tom, keď ma to tak strašne bavilo...

Kontakt (1997)

Prvé pozretie: Absolútnych 100%. Ani oka nemihnem. Toto je proste dychberúce veľdielo, pri ktorom som prestal rátať zimomriavky. 153 minútový film som si pozrel bez prestávky, a nestačilo mi to, tak som sa proste vrátil na niektoré pasáže a pozeral ďalších 40 minút. A Prvý Kontakt si ešte určite pozriem. Jodie Foster ma konečne presvedčila, že je to skvelá herečka a Zemeckis utvrdil, že je to Pán.

Takešiho hrad (1986) (pořad)

Tak toto je kultovka, ako malý som to pozerával a smial sa na Japoncoch, z čoho si zase budú robiť srandu vrátane seba.

Predátoři (2010)

Po slabších AVPčkach sa prédatori vracajú k starším filmom z 80. rokov, to je dobré. Film som si vychutnal, ale žeby som bol nejak strašne nadšený to nie. Potešili ma Trejo a Fishburne. Masky výborné.

Adela show (2010) (pořad)

Občas dobrý hostia, ktorí zabavia, Adela je v pohode, ale mňa to moc nebaví, taká priemerná talk show.

Ooops! Na čierno. (2009) (pořad)

Tak už mierne opozerané, hoci stále dobré, niektoré scénky fakt super, iné slabšie, takže priemer.