Resident Evil: Odveta (2012)

Tento film bol v prvych troch dieloch paradny. Ale to je taka seria do nekonecna. V tejto casti sa uplne vytratil dej a tie 3D efekty no neviem mohli byt lepsie a mohlo ich byt hlavne viac. Ako som bol fanusik prvych casti tak asi na dalsie pokracovanie ma už nikto nedostane do kina.

Katka (2009)

Velmi tazke osudy, skor som videl Reneho ako Katku. Niekdy je to tazke dopozerat az do konca a najhorsie na tom ze sa jej aj snazili pomoc ale heroin je silnejsi. Velke uznanie reziserke ze to vobec dokazala takto kvalitne sfilmovat. Rene ma vsak viac oslovil.

René (2008)

Skvely dokument na konci som si uvedomil ze hodnotim toho chlapa negativne ale pri tom dokumnet bol vyborny. Musel som to kus predychat ale potom si clovek uvedomi ze tolke roky pracovat s takymto clovekom muselo byt velmi narocne.

Kletba z temnot (2012)

V kine vyborna zvukova kulisa. Dejovo nic moc ale tak tie zvuky ma celkom paradne strasili. Herecke vykony mohli byt tiez o kus kvalitnejsie. Celkovo mal film taky pomaly spad a koniec no neviem, radsej nehodnotím.

Prometheus (2012)

Zaciatok filmu famozny ,dalej to upada a ku koncu je uz z toho dost velka sracka.

Volte mě! (2012)

Zach to zahral grandiozne ale inak som cakal kusok viac od celkoveho filmu kedze som bol v kine kvoli nemu. Ale jeho herecky vykon stal naozaj za to, dalo sa prijemne zasmiat. Ferrel bol poriadne nechutny ale spolu vytvorili vtipne duo :)

Oz (1997) (seriál)

Najlepsi serial aky som kedy videl, ked som zacal pozerat prvu cast potom sa uz nedalo nevidiet tie dalsie. Skvele hereceke vykony vysporkovane perfektnym scenarom.

Temné stíny (2012)

Maskery odviedli paradnu pracu, Johny opat skvely, dej prijemne vtipny - velmi dobre som sa bavil.

Prozrazení (2012)

Zaver sa mi pacil najviac, cely film ma slusny spad a da sa prijemne sledovat. Burried bolo fajn ale aj tento film ma nieco do seba. Nie je to sice spickovy film ale taky uz dnes ani hadam nenajdeme.