To byl náš hit (2011) (pořad)

Krom vánočního speciálu, který byl jediný koukatelný a navodil správnou vánoční atmosféru stojí tento pořad za nic. 20%

Plivu na váš hrob (2010)

Žádná sláva to nebyla, hlavně v první polovině filmu, pak už to šlo trochu nahoru. Nedivím se, že to bylo v pár zemích zakázáno, protože nějaké scény byly hodně zvrácené. 60%

Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980)

Klenot československé kinematografie. Sudičky darovaly Honzíkovi 3 skřítky, kteří mu mají pomáhat a doprovázet ho po celý život. Honzík se promění v upíra a zamiluje se do Mařenky, která ho k vůli jeho momentální indispozici odmítá. Proto se Honza zúčastní rytířského turnaje, který nakonec vyhraje a unese Mařenku do lesa a Honzíkovo prokletí zruší. 90%

Věc: Počátek (2011)

Věc: Počátek předčila mé očekávání. Hrůzostrašná příšera, která na sebe brala lidskou podobu naháněla opravdu strach. Pro mě příjemné překvapení v krasném zasněženém prostředí v Antarktidě, kde člověk nemůže věřit žádné osobě, stačí se dotyčnému podívat do úst a máte jasno :-) 75%

Vím, co jsi dělal minulý pátek 13. (2000)

Hodně trapné, tahle rádoby vtipná parodie nestojí za zhlédnutí. V tomto případě Blanchard šlápl hodně vedle, mnoho nechybělo k odpadu 15%

Hadí jed (1981)

Typická ukázka člověka, který díky notorické konzumaci alkoholu příjde o svou dceru, přátele a uzavře se do svého vlastního světa. Krásný československý film s kvalitním hereckým obsazením. 80%

Spanish Movie (2009)

Do jisté míry měl film prvky spíše trapné než-li zábavné. Podle mě béčková parodie, která člověku v paměti neutkví, což se nedá říct o fyzických proporcích služky na kterou byl hezký pohled :-) 25%

Kocour v botách (2011)

Bez Shreka a oslíka už to není ono, kocour ze sebe vydal to nejlepší, co mohl, ale stejně to nestačilo. 55%

Drákuloviny (1995)

Tenhle nudný film nespasil ani výborný komik Nielsen, alias Drákula, který toužil po mladé ženské krvi . Ztráta času 15%

Tupíři (2010)

Byly momenty, kdy jsem se i zasmál, ale z celkového pohledu musím říct, že Tupíři jsou velký propadák. Jediné, co mohu vyzdvihnout je herecký výkon Beccy, která to zahrála velice dobře. 25%