Legenda o Vánocích (2007)

Malý Nicolas příjde o rodiče a ujme se ho mrzout Izák, u kterého to kluk nemá lehké, nakonec vše dobře dopadne a vzniká dodnes živoucí legenda. 50%

Warrior (2011)

No páni, tak to bylo něco. Myslel jsem, že se v dnešní době nedá natočit výborné sportovní drama, ale díky bohu jsem se zmýlil. Warrior je podle mě nepřekonatelný film a jak už tu bylo psané, tak Rocky, Zuřící býk a podobné filmy nedosahují takových kvalit a to jsem jim dal všem 5hvězd. Akorát mě mrzí, že to nevyhrál Tommy, kterému jsem fandil :-( Jinak 93%

The Art of Flight (2011)

Ač jsem na snowboardu nikdy nestál, tak mě tento dokument zcela pohltil. Je až neuvěřitelné, co všechno profíci na prknech dovedou. Jsem unešen z výborných záběrů, kvalitním hudebním doprovodem a umem hlavních protagonistů. 90%

Doba ledová: Mamutí Vánoce (2011)

Po zhlédnutí vánočního speciálu musí říct, že to bylo nudné představení. Bez vtipu, dějově hodně slabé, prostě žádná dobrá podívaná, která by mě utkvěla v paměti. 55%

Pan Bobr (2011)

Velmi silný filmový zážitek. Walter najde v popelnici maňáska bobra, který ho dokáže vytáhnout z velkých depresí, bohužel to dosáhne takových rozměrů, že ho ta představa úplně pohltí a nedokáže bobra ovládat. Díky tomu příjde Walter opět o rodinu a o část své končetiny. Pro mě příjemné překvapení roku 2011. 85%

The Music Box (1932)

Laurel a Hardy mají za úkol dopravit piáno do nekonečně dlouhých schodů, jak už je u nich zvykem, tak se jim to příliš nedaří a o zábavu je postaráno. Velmi vtipná a nápadivá podívaná. 85%

Vánoční loupež (2007) (TV film)

Béčkový vánoční film o napravení profesionální zlodějky, která musí přes Vánoce hlídat sestřiny děti. Doherty tu ztvárnila negativní roly, na kterou se nedalo dívat, naopak velmi pozitivní byl herecký výkon mladé školačky, která byla velice inteligentí. 39%

Vánoční koleda u Černé zmije (1988) (TV film)

Nejštědřejšího muže z celé Británie navštíví v noci duch Vánoc, který mu ukáže budoucnost. Pan Černázmije zjistí, že jeho život dopadne hrozně, když bude stále hodný, proto se po probuzení radikálně změní. 68%

Rossija 88 (2009)

Zajímavý pohled mezi ruské nacionalisty, kteří mají ve světě nejlepší jméno, co se fanatičnosti a aktivit týče. Příběh do jisté míry dle mě inspirovaný Tesakem a jeho skupinou Format18. Dlouho jsem čekal až někdo k filmu udělá titulky a když se to konečně stalo, tak musím říct, že to dlouhé čekání nestálo za to. Čekal jsem od toho víc. 55%

Válka Bohů (2011)

3D záběry stály za to, byl to veliký zážitek, horší to bylo s příběhem, který nebyl moc povedený a chvílemi i nudil. Čekal jsem od toho tolik, kolik se mě přesně dostalo, takže nejsem nadšený ani zklamaný. 60%