Nekromantik 2 (1991)

Nejperverznější prvotní černobílé sekvence, nádhera. Ani se nedivím, že si v tom pan režisér J. Buttgereit zahrál osobně aspoň si to mohl vychutnat. Nedodíváno do konce opravdu nemusím vidět všechno. Taky jsem si chtěla vzít rýč a nějakou kostřičku vykopčit.........fuj. Aspoň, že je zakázano to točit s pravými ostatky. Komedie a romantika kde? Odteď všichni nekrofilové -nekroromantici.

Nekromantik (1987) odpad!

V tomhle já osobně nevidím, žáden přínos pro kinematografii. Ani Daktari Lorenz ,Susa Kohlstedt u mě nedostanou žádnou hvězdičku za odvahu. Nekromantik to určitě, klasická nekrofilie jako hard-core. Chci se stát pánem života a smrti, ach jo. Dialogů pramálo, pro mě nechutné. Doporučuji nekrofilům pro zvýšení erekce.

Mělký hrob (1994)

Jsem jen ráda, že jsem narazila na Shalow Grave na režijní debut D.Boyle super. Má to takovou peprnou mrazivou atmosféru a to vás donutí se dívat dokonce. Kerry Fox, Christopher Eccleston výborní, ale Ewan McGregor už tady dokazuje svůj talent . K tomu výborný scénář - co víc si přát.

Leaves of Grass (2009)

Proč tak trapný scénář, asi nechápu? Strašně nudné, opravdu jsem se přemáhala, abych to viděla dokonce. Asi jako nás tu většina kvůli Edwardu Nortnovi. Bez něj už by to byla katastrofa. Norton si zaslouží hrát ve skvělých filmech, ne zachraňovat nerozvinuté scénaře!

Klub sebevrahů (2007)

Prozaický černý humor od režiséra Roberta Santiaga, tak jsem čekala víc prosím. Pro mě byl Fernando Tejero dost nesympatický. Netvrdím, že bych se nudila, ale na mě tam toho černého humoru bylo málo, takže dívat se na to znovu nebudu, možná profesionální deformace, ale spíš jsem potom měla špatnou náladu.

Ostrov (2005)

Našlapané sci-fi, dost akce poutavý Ewan McGregor, S.Johansson tam byla sexy, ale pro mě herecky tentokrát moc neperlila. Podobných věcí se už pár natočilo, ale tohle má úroveň hlavu a patu.

Snídaně na Plutu (2005)

Fantazie, Neil Jordan ví jak na mě. 36 životních kapitol Patricka "kočičky", který je jiný. Cillian Murphy a jeho oči barvy moře, životní chaos, hledání, ztráty iluzí, politika a spousta nádherných písniček jako Sugar baby love a další.......hity. Pokaždé mi nabídne něco jiného, pozve mě na snídani na Pluto a pořád mi tam chutná. Oskar Wilde: Rád mluvím o ničem, protože tomu jedinému rozumím. Bezkonkurenčních 5 * forever. Vykouzlit takovou atmosféru, to je umělecké dílo.

Co jsem komu udělala? (1984)

Pedro Almóvodar mě nepřestane nikdy překvapovat, pořádná pecka, jako Glorie klasa Carmen Maura. Já tomu nikdy nebudu říkat bizardní příběh, stává se tolik věcí. On umí tak dokonale propracovat celý příběh a režii. I Madrid může být nevlídný jako jakekoliv město na světě.

Nora Roberts: Městečko Angels Fall (2007) (TV film)

Celkem příjemný film, kde sice brzy příjdete na pointu, ale oddechovka pravda spíš do televize. Nečekejte žádné strhující výkony, ale mě se u toho příjemně vyčistila hlava. Hezké scenérie zasněžené bilé krajiny ve Wyomingu . Heather Locklear mám ráda a k připomínkám na její a vzhled Johnaton Schaeche - nebojte se stáří taky příjde dává dárky postupně a nezapomíná:-).

Pod kontrolou (2004)

Já jsem byla spokojená, režisér Tim Hunter svěřil Ray Liottovi hlavní roli, která mu překvapivě sedla a role zločince byla v jeho podání dost dobrá. Nenudila jsem se, přesto to šlo přece jen vylepšit, po straně scénaře. Kompilace podávání AD řady SSRI jako zbožná novinka a takové vedlejší učinky, to snad ne- u preparátů, které se už pár let podávají na předpis........to tam byla celkem hloupost.