Zjevení (2002)

Opravdu nudné takže zklamání, celé v takové nijaké šedi, žádná výrazná postava, roli Cassie si zahrála tentokrát unylá a mdlá Christina Ricci, poněkud uspávačka.

Trhák pana Bowfingera (1999)

Slušně povedená komedie, docela překvapení. Měla jsem trochu obavy co ze spojení S. Martin a E.Murphy vzejde kupodivu to dopadlo dobře.

Lukas (1998) odpad!

Pokus o něco jako film velmi slabé, Lundgren tedy dostává role, tady mi ho je líto, ale tohle už znovu né!

Arachnid (2001)

No myslím, že ten film arachnofobici přežijí ve zdraví. Kde jsou pořadné pavoučí horory ach jo!

Brouk (2006)

Naprostá paranoia, neoddělitelná skutečnost od halucinací. William Fredkin točí lepší snímky. Nedotklo se mě to , prostě jsem se nudila. Doporučuji spíš Exorcistu.

Hnus (1965)

Rozpoznatelný rukopis ranného Polanského na celé režii. Atmosféricky dějově dusivé, stejně jako očekávání co Carol provede .Výborné podařilo se hercům i Polanskému ten hnus přenést na mě zajimavé!

Chicago (2002)

Celkém povedené, bavila jsem se , super scénka s Queen Latifah jak zpívá jako bordel mamá : )

Život nebo něco takového (2002)

Velmi slušné béčko, taková oddechová pohodička. Má to něco do sebe, ale film velkého plátna to není. Ale Angii odehrála svuj part velmi slušně!

Na dotek (2004)

Tento film Na Dotek velice emocionálně vypečený kousek.To co se odehrává v tomto dílku naservírované přímo bez obalu už poslední tisíciletí naplno prochází našimi životy. Všichni protagonisté byli skvělí, nejlepší výkon podal Clive Owen a Natalie Portman. Stíhá nás na každém kroku v mozku se mi vyrylo tisíce otázek, opravdu podal téma k zamyšlení je lepší říkat pravdu, mlčet, lhát v situacích, kdy skutečně musíte jednat. Napadá mě jen pořekadlo mé babičky: "mlčeti zlato, mluviti stříbro" . Nicholsovi se to tentokrát povedlo. Jestli múžu tak tenhle film nedoporučuji párům v krizi ani čerstvým singl. Pustit si ho ve správnou dobu,kdy jste bez milostných problemů:-)

Bílé peklo (2001)

I přes různé chybičky, je to výtečný příběh plný emocí!