Vládce prokletých přání (1997)

Tak to ne, teda začátek vypadal velmi zajímavě, ale pro mě je to ubohý horor, kde mi nejvíc lezla na nervy Wendy Benson-Landes. V konečném výsledku působilo děsnou splácaninou u které jsem se příšerně nudila. Ta hloupost se mi rychle vytrácí z hlavy. Možná kdyby s těmi džiny zůstali v minulosti bylo by to fajn, ale takhle nezaživné bohužel.

Hráči se smrtí (1990)

Flatliners je pořád taková časovaná tikající bomba a pro mě nestárné. Všichni hráli super, ale pro mě tam strašně zářil Kevin Bacon jako doktor ateista. Tady opravdu Joel Schumacher zvládl režii na výbornou a scénář je prostě parádní.

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Pro mě krásný animák Bolt a další zvířátka.....!Joj to zbožňuji zvířatka mám navždy ve svém srdíčku.No jo, hraje na city, ale kdo by odolal. Walt Disney bude vždy třída. Vážně se mi to moc líbilo. Bolta bych hned brala domů:-).

Ryan (2004)

Výborné, krasná psychidelická časová linie v dobrém animé a nezapomenutelný Ryan Larkin!

Než se setmí (2000)

Režisér spíše malíř Julian Schnabel je už takový má svůj styl točení, i když v určitých pasážích mě to děsně nudilo, pak naopak následovala kaskáda napětí. Ale on už jiný nebude, takhle život kubánského básníka a spisovatele Reinalda Arenase pojal takový jaký byl včetně nudných míst ,které máme v životě všichni. Tam mohl pomocí svého expresionisnu trochu zakouzlit, pro diváky by to bylo mnohem zajimavější. Javier Bardem bezkonkurenční perfektní výkon, jen smekám. Autentický, vášnivý, živelný tohle byla jeho role. PS: nekoukejte na to utahaní jako koťata, ale vyspalí a odpočinutí:) .Má své kouzlo.

Králova přízeň (2008)

Sice milé, zábavné a slušné herecké výkony, krásní herci, krásné kostýmy. Ale zbytek mě jen zklamal historicky je z notné části tento film, tak trochu falešná nedokonalá maska na efekt . Justin Chadwick se soutředil jen na určitou pasáž, souhlasím s Pomem, rádoby takové Velmi nebezpečné známosti. PS: Opravdu historický, dramatický ucelený životní příběh a ani na chvíli nudný je JindřichVIII.(2003-VB) 250 minut . V roli krále pro mě bezkonkurenční Ray Winston!

Julie a Julia (2009)

Moc hezká podívaná, jenže mi to místy moc neladilo. Přechody z minulosti do současnosti byly fajn. Moje oblíbenkyně M. Streep hrála perfektně, ale musím ji udělit mínus body .Viděla jsem to v originále a angličtina s jejím francouzským přízvukem byla pro mě děs. Takže vaříme a vaříme, mňam. Povzbudilo mi to chuťové buňky, takže doporučuji před filmem nebo po filmu něco zakousnout.

Lítám v tom (2009)

Skvělý film roku 2009. Velmi působivý scénář ucelený,sarkastický se skrývanou ironii. Komedie to není, ale moje gusto Jason Reitman dokonale uspokojil. Ryan, kterého ztvárnil pořád charismatický G.Clooney, role mu sedla jako ušitá na míru. Lítá v tom a pak lítá ve všem ještě víc .Často se pod tvrdou slupkou skrývá jemné jádro. Přestože, je to pohled hlavně na americkou současnost- velmi zajimavé.Vera Farminga je tam božská a Anna Kendrick mi konečně ukázala, že v ní něco je.

Vítězství lásky (1990) (seriál)

No jo mé dětství, Vítězství lásky jako seriál mě úplně pohltil, nadherná Barbara De Rossi, žádná mýdlovka, spíš bolestné drama. Nemohla jsem se dočkat dalšího dílu a jak jsem obdivovala ty krásné šaty a kostýmky z perfektního materiálu už od pohledu, klasická lehká italská elegance. Kéž by to tenhle seriál na nějaké TV stanici zopakovali!

Láska na druhý pohled (2009)

Co k tomuhle říct, nejkrásnější scéna na začátku, kdy ostří nože krájí na tenké plátky citron, který pak skončí v sklenici s kostkami ledu:-) a pak už jen nuda a pro mě vyloženě nesympatický Aaron Eckhart aspoň v téhle roli. Jenny takovou roli už ne. Třeba Až tak moc tě nežere mělo aspoň štávu, ale tady byla šťáva jen v tom citronu.